Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Régen...

Fitymaszűkületem van. Régen sikerült lehúzni állva is, de egy pár hónapig nem csináltam ezért már lankadva se sikerül lehúzni. Valami ötlet? VICCELŐDŐK MELLŐZZENEK

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem szóltam, nem akarok műtétet belőle. Szeretném megtartani a fitymámat. (Olyan komoly, hogy már megmosni se tudom) valami fehér dolog is van a fityma alatt. Valami tanács, hogy tudnám meglazítani vagy, hogy is mondjam. (Ha lankadt nagynehezen talán sikerülne, de nem merem.) (kiskoromban volt ilyen, de a szüleim úgymond leszarták egy-két éve kezdtem el, de mostanra megint szűk.) Mit tudtok ajánlani?

2018. okt. 7. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Ülj be fürdeni, áztasd egy ideig és víz alatt próbáld meg óvatosan hátrahúzni a fitymád.
2018. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Mennyi idős vagy? Kend be valamivel, aztasd forró vízben és próbáld erőltetni. ..
2018. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
...és az erőltetéstől meg majd pont hogy el fog szakadni a fityma, esetleg bereped és csak rosszabb lesz mint volt. Ez aztán a "jótanács"! Inkább fordulj szakemberhez, olyanhoz, aki érti is amit leír!
2018. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Orvos orvos ez nem játék!!!!!
2018. okt. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj,anno én is így voltam ezzel, mondhatnám hogy próbálkozz ezzel-azzal de hidd el felesleges,nem lesz jobb,urológus viszont megoldja neked és ez a legjobb amit tehetsz...tapasztalatból mondom.
2018. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nézesd meg a vércukrodat! Mikor cukorbeteg lettem,ugyanígy jártam. Jobbulást kívánok!
2018. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Majomka69 válasza:

fehér dolog is van alatta? ht ha megmosni se tudod, nem csoda..

Azonnal szólj a szüleidnek, irány egy orvos, mert nem csak hogy nem tudod lehúzni hanem még fertőzésed is lesz.

Nem kell attól tartani hogy egyből fitymátlan leszel. Az orvos majd megmondja mi kell, lehet az is elég ha kicsit megvágják és nem teljesen vágják le.

De MUSZÁJ ORVOSHOZ MENNI! NEM JÁTÉK

2018. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem fog elszakadni semmi, ha nem vadállat módjára nyúl magához, szóval attól szerintem nem kell félni és nem kell vele riogatni.


Orvossal érdemes lehet megnézni, beleértve a cukrot is.


Mindenesetre ha nem heges, nincs rajta sérülés, akkor óvatosan, fájdalommentesen nyújtsd a bőrt (hátrahúzással vagy előrehúzva az mindegy), és valószínű hogy lassan újra jobb lesz.

2018. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

A fehér cucc ami a péniszed alatt van,az a túró,vagy szmegma,ez a tisztálkodás hiánya miatt rakodott le,elhalt hámsejt.Ezt le lehet mosni.


Nagyon óvatosan próbáld meg picit a fitymád hátrahúzni és mindig ebből a fehér anyagból picikét lemosni.



Ha már 14 éves vagy akkor a szüleid nélkül el tudsz menni urológushoz,beutaló nem kell.Oda lenne a legcélszerűbb elmenned



Ha lankadtan a fitymád hátra tudod valamennyire húzni,akkor este ülj be meleg vízben ücsörögj 10-15 percet,majd óvatosan próbáld meg a fitymád hátrahúzni,de csak ameddig fájdalommentesen tudod és a fehér anyagot mosd le,minden fürdésnél picit lemosol belőle

2018. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

"A fehér cucc ami a péniszed alatt van,az a túró,vagy szmegma,ez a tisztálkodás hiánya miatt rakodott le,elhalt hámsejt.Ezt le lehet mosni."

A szmegma nem elhalt hámsejt, bár valamennyit tartalmaz belőle. Ennél azért jó val t[bb minden van benne.


"Nagyon óvatosan próbáld meg picit a fitymád hátrahúzni és mindig ebből a fehér anyagból picikét lemosni."

Mar ha tud, én nem tudtam annak idején.


"Ha már 14 éves vagy akkor a szüleid nélkül el tudsz menni urológushoz,beutaló nem kell.Oda lenne a legcélszerűbb elmenned"

Akkor jól meg fogja az urológus kínozni, ha még a makkja is érzékeny. Nem ajánlom addig, amíg segítő tanácsadónak nem mutattad meg először, ő nemcsak látatlan okosságokkal kábít, hanem felméri milyen súlyos a bajod és annak megfelelően segit a legjobb irányba elindulnod. Ezért az első lépcsö neked se az urológus legyen, mert az kegyetlen menet lesz!


"Ha lankadtan a fitymád hátra tudod valamennyire húzni,akkor este ülj be meleg vízben ücsörögj 10-15 percet,majd óvatosan próbáld meg a fitymád hátrahúzni,de csak ameddig fájdalommentesen tudod és a fehér anyagot mosd le,minden fürdésnél picit lemosol belőle"

Már ha le tudja. Azt se tudod milyen a problémája, de azért mondod rá a szokásosat! És ha berepeszti? Akkor sírva ordítva rohanhat anyucihoz, aki meg viszi máris körülmetélésre? Ma már rég nem az a világ van, mint régen! Ha anyjának szól előbb, és nincs felkészítve azokra a dolgokra amik rá is várnak majd, az ugyanúgy a vesztét fogja okozni, nem beszélve a lelki sérüléseiről, amit meg az orvos okoz majd!


Először ne a szülőkkel se ne is az urológussal beszélj, kérdező, a tanácsadó (segítő) sokkal jobb, mert elfogulatlan, az orvos meg máris vágni akar majd l, ahogy az eddig számtalan kérdezővel is történt!

2018. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!