Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Régen...

Fitymaszűkületem van. Régen sikerült lehúzni állva is, de egy pár hónapig nem csináltam ezért már lankadva se sikerül lehúzni. Valami ötlet? VICCELŐDŐK MELLŐZZENEK

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem szóltam, nem akarok műtétet belőle. Szeretném megtartani a fitymámat. (Olyan komoly, hogy már megmosni se tudom) valami fehér dolog is van a fityma alatt. Valami tanács, hogy tudnám meglazítani vagy, hogy is mondjam. (Ha lankadt nagynehezen talán sikerülne, de nem merem.) (kiskoromban volt ilyen, de a szüleim úgymond leszarták egy-két éve kezdtem el, de mostanra megint szűk.) Mit tudtok ajánlani?

2018. okt. 7. 00:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindig ajánlod hogy tanácsadót keressen fel az ember, de azt hol lehet találni?
2018. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ajánlást kaptam egy másik nyilvános fórumon azután hogy ráírtam ott valakire, aki megírta, hogy mi volt vele, hogy ő hogyan menekült meg a szike elől és ki segített neki benne és hogyan! És akit ajánlott segítőt,azt már elég rég óta figyelemmel követtem, csak nem tudtam hogya csudába találjam meg, mert egyszerűen képtelenség volt nyilvánosan elérni. De aztán sikerült megszereznem az elérhetőségét és megkerestem!:D

Nincsenek sokan még ilyen egészségügyi segítők-tanácsadók, sokan privátban itt is kiadják magukat annak itt a gyakorin, csak éppen nulltudással és hátsó szándékkal, itt ezért kell nagyon vigyázni a privátban önmagukat ajánlkodókkal! Ezért mindenkinek magának kell megkeresnie azt, akiben a segítőt látja, én is így tettem, mert az önreklám büdös és gyanús, azok csak félrevisznek, akiknek bedőlsz akik így próbálnak bevágódni nálad, hogy képeket csaljanak ki tőled meg mindent!

Ha az embernek ilyen gondja van mint a fitymaszűkület, rövid fitymafék, letapadás megy minden ilyen fitymás dolog, szerintem először inkább tájékozódjon, mielőtt még orvoshoz menne (nem utána, hanem még előtte), én azt mondom, fontos hogy elfogulatlan emberrel is konzultáljunk, mert az orvosok mára már egyáltalán nem nevezhetőek elfogulatlannak, még azok se, akik annyira jófejeknek tűnnek, a szemedbe mosolyognak, de nem mondanak el mindent, vagy attól is elveszik a kedved,amit te szeretnél. Vagy elhitetik veled hogy az lesz amit te akarsz, aztán a papíron ott lesz az a latin kifejezés, amit aláírsz, ő megcsinálja, utána derül ki, hogy át lettél b**szva, és amikor reklamálsz az orvosod azzal jön, hogy de te aláírtad! Igen,aláírtad, hogy megértettél mindent, amit leírtak egy nem éppen informatív tájékoztatóban, amit nem beszéltetek át az urológusoddal és persze a beleegyezésedet is a beavatkozásba, hol ott f**ngod se volt arról, hogy mit írsz alá, közben meg annyira parás vagy, hogy kérdezni se mersz meg kiállni se magadért! A mai orvosok, urológusok pont ezt használják ki, egyáltalán nem a betegeik érdekeit tartják legfőbb módon szem előtt, hanem hogy letudják a kötelezőt, és mivel eléggé elfogultak és beképzeltek nem érdekli őket, hogy te most akkor mit akarsz? megmenteni a fitymád vagy se? Ők csak vágnak, azt csá!


Ezért kell egy elfogulatlan segítő, aki felkészít arra, hogyan állj neki ennek a fitymaprodzsektnek, ha megadod neki azokat az információkat amire szüksége van ahhoz hogy világos, egyértelmű és működő képes javaslatokat tudjon mondani, magyarul, ne orvosi szaknyelven amit szinte senkise ért meg, hogy mik jöhetnek szóba mint megoldás, mik a z adott beavatkozás előnyei és hátrányai és rád nézve segíthet vagy se? Nálam nem volt semmi hülye tájékoztató papír, a segítő kellően képzett, ha találkoztok meg tud vizsgálni és mindent a saját nyelvedre lefordítva érthetően elmond és elmagyaráz, megmutat mindent és megnyugtat. Nem kell félni nála, nem olyan mint egy urológus! Ismeri a módszereket és rád szabja őket a te igényeidnek megfelelően! Nem köntörfalaz meg semmi ilyent nem éreztem igazából jó hangulatban folyt a beszélgetés köztünk! Az elején egy kicsit izgultam, de ez hamar elszállt mert megnyugtatott a személyisége, szóval ahhoz képest mint mikor az urológusokat hajkurásztam, ég és föld a kettő. És ha nem lehet műtétmentes megoldással meg oldani a fitymát segít ha kéred kiválasztani azt az urológus, akiben megbízhatsz, felkészít mindenre, kinél állj le műtétre,kinél hogyan keress kibúvót, akiben nem bízol meg ilyenek!


Ezeket !!!senki!!! nem mondta el nekem azelőtt! És senkinek se mondják el! Senkinek!

Ha most elölről kéne kezdenem ezt az egészet, de tudnám ezeket, amiket fenntebb leírtam, már nem az urológusokkal szenvednék először mint majdnem mindenki, hanem kapásból inkább felkeresném azt a segítőt aki végül segített, mert semmi szükségem nem lett volna mind arra a csomó teljesen felesleges parára, ostoba ijesztegetésekre, lelki sokkolásra, amit akkoriban azoktól az urológusoktól kaptam, mert az nem válik senkinek a hasznára! A segítőtől pedig csak bíztatást, pozitív hozzáállást, elfogulatlan szakmai véleményt és figyelemteljes törődést kaptam! És ez szerintem óriási különbség!

2018. okt. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

de ki a fene ez a segítő?

annyira titkos h még a végzettsége se tudható? eskü ilyet még nem hallottam, ....


és mi az ha 14 évesen megy az urológushoz, akkor jól meg is lesz kínozva + lelki sérüléseket okoz neki?


ezek alatt mit értesz ??


komolyan, olvastam, olvastam, de csak ködös utalgatások, olyan jó lenne kicsit konkrétabban leírni, amire gondolsz

2019. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!