Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon rossz egy napja tartó...

Nagyon rossz egy napja tartó torok fájásra milyen homeopátiás gyógyszert javasoltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem semmi.

Tegnap köhögtem reggeltől, ma már sokkal jobb.

Nem lehet, hogy én is beszedtem valami homeopátiát?

Ja nem, magamtól jobban lettem. Kár, mert ha beszedtem volna, híresztelhetném.


Figyelj, mondom: ha valaha ne adj isten rosszindulatú betegséged lesz, vagy valami életveszélyes fertőzés stb., semmiképpen ne fogadd el a gonosz gyógyszerlobbi gyógyszereit, a homeopátia meg fog gyógyítani!

2019. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok vita lavinát elindítani, de a homeopátiás gyógyszerek hatásossága sajnos tudományos alapon nem bizonyított! Ilyen értelemben szerintem a gyógyszergyáraknak nem is lenne szabad forgalmazniuk ezeket a készítményeket. Persze az alternatív gyógyászati eszközök más témát ölelnek fel, például a kínai orvoslás nem butaság! Különféle teák, vagy akár az akkupunktúra, valóban hathatnak sőt szerintem a teafélék kifejezetten hasznosak. Nagyon fontos kiemelni, hogy az ún. komplementer medicina nem tudja és nem is akarja helyettesíteni a hagyományos értelemben vett klinikai orvoslást, de azt ellenben nagyon jól kiegészítheti! Például ismételten csak a teákra, vagy a mézre, sóbarlangra, gyógymasszásra, gondolok. Sajnos a piac elvitte ezt az egészet már egy ilyen humbuk irány felé és a méregtelenítéstől kezdve a különféle immunerősítés, homeopátia és társai kapcsán akarnak pénzt kicsikarni az emberekből, ezzel tovább rontva az alternatív gyógyászat hírnevét, pedig ezeknek a mesterségesen kreált gyógyászati szereknek valójában semmi köze nem kellene, hogy legyen az alternatív gyógyászathoz!
2019. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Csomorkány ***** válasza:
Forró tea.
2019. szept. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet mert nincs benne semmi hatóanyag így csak a pénzedet dobod ki. Vegyél tatum verdét az hatni fog.
2019. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!