Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti nem féltek a koronavírustól?

Ti nem féltek a koronavírustól?

Figyelt kérdés
Biztos hogy Magyarországra is elfog jutni. Én félek nagyon féltem a családom.. És magam. Úgy érzem van még dolgom ezen a földön hisz fel kel nevelnem a gyerekem. Ez a vírus meg nem válogat és nagyon gyorsan meglehet benne halni. Szerintem az lenne a megoldás ha lezárnák a kínai járatokat és aki Kínába van az ott is marad. Szerintem mert mindent megesznek.
2020. jan. 25. 12:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Szetintem is megerdemlik! Nezzetek meg a videot, arrol a piacrol, ahonnan elindult a virus! Szornyu allattartas, semmi higienia! Tenyleg kinkeservukben mar nem tudnak mit enni, most jol megkaptak! Maradjanak ott es zabaljanak tovabbra is kigyot, patkanyt stb! Sajnos a felelotlenseguk miatt lehet, hogy mi is megszivjuk..
2020. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
Én is tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, na de mi az, hogy megérdemlik??? Ne viccelj már. Megesznek mindent? Te is ugyanúgy állatot eszel, illetve ott is ahány ember, annyi féle személyiség. Egy egész népcsoportot elítélsz, mert más a kultúrájuk??
2020. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokkal nagyobb az esélye hogy elüt egy autó, mégis ki merek lépni a lakásból.
2020. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%

Igy van! Akkor had avassalak be! Elve nyuzzak a kutyakat, mosomedveket stb es elve perzselik! Milyen tarsadalom az amelyik ezt nyugodt lelekkel elviseli? Megmondom en neked: egy beteg!

Kicsit talan olvass utana, hogy mennyire nem ajanlott Kinaban utcai kajat enni! Koszos, allott, romlott! Ez az undorito kultura miatt kerulhet szarba az egesz vilag! Ezt ugye vagod???

Na de ha annyira a sziveden viseled a sorsukat, akkor koltozz oda!

2020. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Magyarországon is vannak bőven állatkínzók, ez nem kulturális kérdés.
2020. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez aztán a logikai érvelés. Menjél ki a kőbányai piacra és egyél ott valamit. Az biztos sokkal jobban ajánlott.

Nem mellesleg vannak ismerőseim a Bank of China-tól, voltam a lakásukban és szerintem megleoődnél, hogy mekkora tisztaság volt náluk.

Nyilvánvalóan vannak, akik kevésbé ügyelnek a higiéniára, de ez nem a népcsoport sajátossága, hanem egyes embereké.

Szívemen viselem a sorsukat, hiszen ugyanúgy embertársaink, mint bárki más,ettől nem fogok odaköltözni.

2020. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

Igen? Na mutasd hol! Melyik piacon latod azt, ahogy egy kutyat elve nyuznak?? Na?! Nuku valasz.


Magyarorszagon van torveny amely vedi az allatokat! Kinaban nincs! Olvass mielott okoskodsz!

2020. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem európai szervezetre nem úgy hat mint az ázsiaira, és azt azért tegyük hozzá, hogy az ázsiaiaknál nem igazán szokás kezetmosni, nem olyan piperkőcök mint az európaiak. Böfögnek, finganak, reggel pedig köpködnek ki köpőtálba, ki szanaszét az utcán. Más nép, más szokások.

Náluk minden évben, van valamilyen vírusjárvány, régebben a H1N1 madárinfluenza volt, aztán egy két év csend most meg ez.

Zaire, és Kongó, Liberia sokkal közelebb van afrikából, és ott már évek óta polgárháború és Ebola járvány van, (sok helyen kannibalizmus is) és az sem jutott el ide, pedig még a migránsok is özönlenek onnan is. Yt-n van angolnyelvű dokumentumfilm is az a címe, hogy "The Cannibal Warlords of Liberia (Full Documentary)".

2020. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez is lecseng,mint az ebola(oké,tudom sajnos voltak/vannak halálos áldozatai).Jó volt pánikot kelteni.Majd ha már százezres nagyságban lesznek fertőzöttek (remélhetőleg nem lesz ilyen), akkor majd lehet félni.Addig is felejtsd el a híradót stb.
2020. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly voltam szemtanúja egy pesti piacon, amint nyulat nyúztak, egy nagyon kicsi ketrecben a többi nyúl meg egymást rágta (igen, életben voltak)


Állatvédő Egyesületet hiába kerestem, nem történt semmi

2020. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!