Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti nem féltek a koronavírustól?

Ti nem féltek a koronavírustól?

Figyelt kérdés
Biztos hogy Magyarországra is elfog jutni. Én félek nagyon féltem a családom.. És magam. Úgy érzem van még dolgom ezen a földön hisz fel kel nevelnem a gyerekem. Ez a vírus meg nem válogat és nagyon gyorsan meglehet benne halni. Szerintem az lenne a megoldás ha lezárnák a kínai járatokat és aki Kínába van az ott is marad. Szerintem mert mindent megesznek.
2020. jan. 25. 12:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

# 9


Az Ebola nem csengett le, csak a határokon már védekeznek a kijutása ellen, és törölték a repülőjáratokat a fertőzött területeken..

A nemzetközi médiának, pedig már nem érdekes, vagy le van tiltva a téma mint ahogy Fukushima Daicsi is Japánban.

Szerencsére azért vannak katasztrófaturísták, és vannak amatőr dokumentumfilmesek is!

2020. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%

Mindent megesznek? Most konkrétan a kutyára gondolsz? Amit te eszel, malac, marha, csirke mivel különb mint a kutya? Az nem válasz, hogy a malacot arra tenyésztik, mert ott a kutyát is. Nem a kiskedvencet eszik meg random ötlettől vezerelve.

Ha meg is érdemlik, inkább attól a mérhetetlen mennyiségű szemet miatt amit legyartanak, aztán meg már ingyen küldik aliexpressrol, vagy amivel tele vannak a pepcok.

2020. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
Eddig több ezer éven keresztül ették ugyanazt, mégsem haltak meg koronavírusos betegségekben. Nem furcsa az egy kicsit, hogy a XXI. század elején egyszer csak kitör egy ilyen járvány?
2020. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

"Nem furcsa az egy kicsit, hogy a XXI. század elején egyszer csak kitör egy ilyen járvány?"

Miért lenne furcsa? Minden valaha létezett járvány egyszer csak kitört.

2020. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Szerintem a marha sertés nyúl csirke nem egyenlő a kigyoval patkánnyal kutyaval macskaval meg majommal amit ezek zabálnak!! Ezt ők csinálták maguknak es eleg szomoru hogy ebbol mi is kapunk normalis emberek. En nem tudok a "kulturajukkal" azonosulni. Ez beteg ahogy irta mar valaki. Es az mas hogy egy nyulat megnyuznak itt magyarba esetleg mert koztudott hogy itt esznek nyulat valakik. De az nem egyenlo a kigyoval a patkannyal meg a KUTYAVAL. Undorító. Egyáltalán nem baj ha feldobjak a talpat. Egyek meg amit foztek
2020. jan. 25. 14:20
 16/27 anonim ***** válasza:
27%

Már kamasz voltam, amikor megtörtént Csernobilban a katasztrófa. Napokig hallgattak róla. Utána is csak annyi történt, hogy felhívták a lakosság figyelmét itt Magyarországon, hogy a földben termő salátafélét alaposan mossa meg mindenki. Nézd meg, hányan haltak meg bizonyítottan rákban ez miatt.

Most szinte azonnal tudomást szerez az ember minden járványról. És igen, félek!

Azt olvastam, hogy a bolygó megkezdte a természetes szelektálást a Föld túlnépesedése ellen. Sajnos lehet benne valami.

2020. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező!

Te nem tudsz azonosulni a kultúrájukkal, hogy kutyát esznek.

Ők meg nem tudnak azonosulni a miénkkel, mert hogy ezt elítéljük.

Egyik oldalnak sincs igaza. Nekik az a normális, nekünk meg ez. Nem mellesleg a kutya is ugyanúgy állat, mint a sertés. Csak egyéni/társadalmi érzelmek alapján lehet különbséget tenni.

2020. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%

A csirket is megkoppasztjak stb, a nyulat megnyuzzak , de nem elve!!! Legalabb ne szenvedjen az az allat! Kinaban vannak varosok, ahol meg van tiltva, hogy napkozben kutyat setaltass az utcan! Elve nyuzzak oket, miutan vasruddal felholtra vertek, mert abban a hiedelemben elnek, hogy attol szaftosabb lesz a hus. Rengeteg videot lattam,szamtalan cikket olvastam! Ezek borzalmas dolgok es tisztaban vagyok, hogy mindenhol vannak rossz emberek, DE! Pl. Magyarorszag es a Fulop kutya esete, oriasi felhaborodast valtott ki!

Kinaban ezerszer rosszabb dolgokat muvelnek es nincs felhaborodas!! Legalabbis a tarsadalom tobbsege altal nincs, ami sokat elarul roluk! Nem tudom oket sajnalni es meg is erdemlik ezt a csapast!


Keressetek ra arra a piacra, ahonnan elindult a virus,majd irjatok meg, hogy ugyan vasarolnatok e ott levesbevalot! Ha egy allam es tarsadalom olbetett kezzel engedi, hogy mindent zabaljanak, akkor mit kell oket sajnalni???


Egyedul azt sajnalom, hogy kivittek a virust mas orszagokba is!

2020. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem más, semmivel nem különb a nyulat megenni "magyarba". Amiről te beszélsz (írsz) az fajizmus.
2020. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

H1N1, Madárinfluenza, rota, minden évben van valami "halálos" és eddig mindet túléltem.


Normálisan kell táplálkozni, nem mindenféle "étrendkiegészítő" szarokat zabálni és akkor normalis immunrendszere lesz az embernek.


Mai világban a szülők is óvják a gyereket a széltől is, aztán csodálkoznak, hogy szerencsétlen minden járványt elkap.


Mi még homoktortát ettünk tyúkszarral, és sosem volt olyan bajunk, hogy napokig kórházban szenvedjünk.


A korona pedig nem most jelent meg, évtizedek óta létezik.

2020. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!