Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mennyi lehet a...

Szerintetek mennyi lehet a valós koronavírussal fertőzöttek száma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tehát a még fel nem ismert, azonosítatlan esetek száma.
2020. márc. 9. 00:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim válasza:
Hát nyilván nem :P
2020. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim válasza:

De Romániaban is egy hete vagy kettő még szó se volt sulizarasrol nem?

Akkor itt is simán van esélye?

2020. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
kb 30-40 perpillanat
2020. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

1-2 hét múlva itt is teljes lezárás lesz.

Ugyan miért lennénk mi kivételek?


Nem értem ezt a logikát. Valami huszár vér megvéd minket?

2020. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
76%

esély szerintem is van rá

de azért ezen a héten még nem maradnak el a dogák ;-)

2020. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is el fogunk jutni az iskolabezáráshoz, amit én nagyon nem akarok. Nem lenne kellemes, ha a nyaram erre menne el. Nincs is ilyen esetekre vis major intézkedés. Emlékszem, hogy 2001-ben, mikor a nagy tiszai árvíz volt, bezárták a sulikat, na de azt nem tudom, hogy utána lejártuk - e. Most tanár vagyok, de konkrét meghatározás erre nincs, vagyis velünk eddig senki sem közölte. Olyan van, hogy pár napot azt vagy szombatonként vagy a szünetek, szabadon rendelkezésre álló 5 nap terhére be kell pótolni, de ha itt pl 2-3 hétről, vagy netalán 1 hónapról lesz szó, azt senki se tudja megmondani. Ez majd gondolom kormányzati döntés lesz. A 181 tanítási nap meghatározott, ebből van még hátra talán 63. Nagyon sok kérdést vetne fel ez, s hidd el, mindenkinek jobb lenne, ha nem kerülne rá sor.
2020. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:

"Be se érdemes menni a kórházba mert nem lesz ágy."


Akik panaszkodnak a magyar egészségügyre, azokat elköltöztetném mondjuk Dél-Olaszországba, ahol még intenzív osztály sincs a kórházakban. Állandóan csak ez az unalmas panaszkodást. Mást se lehet hallani, csak hogy ez szar, az szar... Baromi unalmas már.

2020. márc. 10. 22:29
 68/78 anonim ***** válasza:
0%
Ez így van, ahogy a kérdező mondja. Unalmas már ez a hisztéria. Az ellenzék, pedig pánikot kelt.Csupán politikai hasznot akarnak húzni, a járványból.
2020. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

#67, Várd ki ezt a két hetet. Ha most sincs ágy, akkor itt nagyobb szar lesz mint a fejlettebb olaszországban.


Most már a Fidesz meg az Operatív Dörzs is pánikoltat. Most már elhiszitek nem?

2020. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Nem pánikoltat.


[link]

2020. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!