Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyenkor napi fél órát kocogni...

Ilyenkor napi fél órát kocogni felelőtlenség a kihalt külvárosban?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3-4 embert szoktam látni az utcán, és ilyenkor az út szélére húzódunk egymást elkerülve, bőven több mint két méteres távolságra a másiktól.

2020. márc. 22. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem, sőt, nagyon jót teszel vele a szervezetednek.
2020. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

NEM!


De az felelőtlenség, hogy kiírod a kérdést, holott ötpercenként UGYANEZT már százan megkérdezték az elmúlt napon itt....

2020. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy felelőtlenség. Te magad írod, hogy 3-4 embert látsz ilyenkor messziről. A mozgás egészséges, csináld nyugodtan.
2020. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Eddig az egyéni sportolás, autózás, kirándulás híve voltam... de egyre inkább azt látni, hogy az emberek képtelenek betartani az ajánlásokat.


Illetve minden ami felesleges sportkockázattal jár az most komoly kockázatot rejt a traumatológián. Akár csak egy kificamodott boka'


Szóval inkább azt mondjuk ne, és akkor statisztikailag kevesebb ember lesz méginkébb, és kisebb számú véletlen sérült.

2020. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valószínűleg hamarosan kijárási tilalom lesz, szóval utolsó alkalmak ezek.


Emiatt mondom, csináld amíg lehet.

2020. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem felelőtlenség.
2020. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem kocogni felelőtlenség. Nem lesz kijarasi tilalom.
2020. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sem felelotlenseg.

Rosszabbat teszel az egeszsegednek ha egesz nap fekszel az agyon es semmit sem csinalsz.

-csak tartsd a tavolsagot az emberektol

-amint hazaertel alapos kezmosas, cipot hagyd kint

-egeszseges etkezes. Sok gyumolcs, zoldseg

-nyugalom es pihenes, megfelelo mennyisegu alvas

2020. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 22. 15:52
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem menj, amíg lehet!

Én tegnap búcsúztam a futástól, ma amúgy is "pihenőnapom" lenne, aztán jön a lehűlés (nem mintha ma túlságosan meleg lenne).

Nem kerültem 2 méteren belül senkivel, nem fogtam meg semmit, nem tömegközlekedtem.

2020. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!