Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti otthon maradnátok a vírus...

Ti otthon maradnátok a vírus idejére a fizetésetek 40%-ért?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem itthon maradni önkéntes karanténban a fizetésem 40%-ért ami elég kevés pénz. Ti mit tennétek ha lenne ilyen lehetőségetek? Otthon maradnátok, vagy bejárnátok dolgozni?

Dönteni egyszer lehet, variálni nem.


Családot nem kell eltartanom csak magamat, van némi megtakarításom úgyhogy elvileg nem vágna földhöz, de azért mégis nagy kiesés.


Holnapig kell döntenem.



2020. márc. 26. 13:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Sztem ha munka nélkül itthon maradnék és nem lenne családom leszarnám. Kajára legyen elég azt annyi. Kilakoltatni se lehet most senkit.
2020. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%

#10 ha nincs hiteled, nem kell alberletet fizetni stb stb, akkor simán beleferhet; En pl mindig is megakartam tanulni spanyolul, ha elmennek 3 hónapra egy ilyen 40%os otthonülős verzióba, akkor megtanulnek spanyolul


Ha van hitel, alberletdij, egyeb mas magas költseg, akkor inkább mennek dolgozni

(Itt esetleg az jelenthet kivetelt, ha nagyon magas felhalmozott penzed van, pl milliók, akkor is simán elmehetsz a 40%os fizetesre, kiveve persze a penz halmozása fontosabb)


(Az en válaszom tehat, hogy mennek dolgozni, mivel nincs annyi felhalmozott penzem, hogy pár hónapra is eleg legyen, de ha lenne, akkor itthon maradnek spanyolt tanulni)

2020. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%
#12 vagyok, egyebkent tudom, hogy munka melett is lehet spanyolt tanulni, csak ha egesz nap otthon lennek, akkor beiratkonek egy heti 40 órás intenziv ONLINE kurzusra, es úgy kenytelen lennek nagyon gyorsan haladni
2020. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Azon sok múlik azért, hogy mekkora fizetésnek a 40%-áról van szó valakinél.
2020. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi van,ha szeptemberig tart?
2020. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
én most így hirtelen nem tudom,hogy döntenék,de egyébként az is lehet lényeges; hogy kocsival mész, vagy gyalog, vagy tömegközlekedel. Meg még hogy a még bejáró kollégáid kocsval járnak-e.
2020. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%
*ja meg hogy menniyre kell a pénz (alapból mennyinek a 40 százaléka az is lényeges lehet) ,meg majd ha már újra kell majd hitelt fizetni, lesz-e elég oénzed, ávrhatóan okozhat-e majd gondot.
2020. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

140e forintot kapnék körülbelül


Hitelem nincs szerencsére, csak a számlák, stb. (kb 50-80e max koltsegem van havonta)



Igen ez a legborzasztóbb, hogy mivan ha szeptemberig tart...


Busszal jártam dolgozni eddig, de innentől kocsival mennék ami az össz fizetésem (kb 300-340e forintból 50-60e plusz koltseg lenne)


Szóval olyan 150-200e forintba kerülne nekem az itthonlét.

2020. márc. 26. 16:25
 19/28 anonim ***** válasza:
51%
Eselytelen h igy bemennek
2020. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%

Ne viccelj ez baromi jó ajánlat.

Nem fog örökké tartani.


Lényegében nem kell csinálnod semmi 140 nettóért? Ez ajándék.


Nem is költesz semmire kb. No sport, sör, ruhák stb.

2020. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!