Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti otthon maradnátok a vírus...

Ti otthon maradnátok a vírus idejére a fizetésetek 40%-ért?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem itthon maradni önkéntes karanténban a fizetésem 40%-ért ami elég kevés pénz. Ti mit tennétek ha lenne ilyen lehetőségetek? Otthon maradnátok, vagy bejárnátok dolgozni?

Dönteni egyszer lehet, variálni nem.


Családot nem kell eltartanom csak magamat, van némi megtakarításom úgyhogy elvileg nem vágna földhöz, de azért mégis nagy kiesés.


Holnapig kell döntenem.



2020. márc. 26. 13:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Ahh ne menj dolgozni.
2020. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
Hogy döntöttél? :)
2020. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem itthon maradok.


Befejezem azokat a dolgokat a ház körül és az autómon amikről azt hittem soha sem lesznek kész.

2020. márc. 28. 14:47
 24/28 A kérdező kommentje:

Továbbá nem utolsó sorban pihenek végre. Nem kell egy ideig 5 órakor felkelnem.


Ha engem, a családom és a barátaimat nem fertőzi meg a vírus akkor összességében én örülök, hogy ez a katasztrófa megtörtént ugyanis ez most legalább adott egy kis szünetet a világnak.

2020. márc. 28. 14:49
 25/28 anonim ***** válasza:
45%
Nem telik pénzre tetykom. Inkább meloznék. Én eddig is itthon dolgoztam, alsógatyában telefonálgattam milliárdos vállalatok vezetőivel. De most nincs munkám, mivel leálltak a cégeik.
2020. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát én eddig minden nap gyárban dolgoztam, hajnalban mentem el és este értem haza. Mindig fáradt voltam és kedvetlen. Nagyon kevés szabadidővel.
2020. márc. 28. 15:10
 27/28 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem pár ezren lehetünk az országban ilyen jó helyzetben. (Fizetés egy része, home office, tartalékok, családi ház stb)


Az elnyomó többség most kb az egzisztenciájáért harcol, 2 millió ember pedig jogosan retteg a járványtól, mert fokozottan veszélyeztetett idős/beteg.

2020. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igen, az ismerőseim java része fizetetlen szabadságon van, vagy köteles bejárni dolgozni úgy, mintha mi sem lenne.
2020. márc. 28. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!