Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
 111/153 anonim ***** válasza:
29%

110 Hát autót azért ezzel a hozzáállással ne vezess.

Nem hiszem el hogy 500 új beteg van 1 nap. Ennek a 5 vagy 10szerese már a reális csak nem tesztelnek annyi embert.

Ha a félelem ilyen romboló akkor ne félj ne tagadj hanem védekezz ;)

2020. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/153 anonim ***** válasza:
100%
105 a halaltól mindenki fél. Te egy kicsit jobban az átlagnál. Keress egy jó szakembert.
2020. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/153 anonim ***** válasza:
0%
112 A haláltól valóban félek, de nem egy enyhe lefolyású vírustól. Én nem is említettem a halált, de neked azonnal ez jön le ha a koronavirusról hallasz. Na akkor ki is fél itt igazán? Keress te egy közeli pszichológust!
2020. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/153 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 110 hozzászóló. Az én hozzászólasom a 27. Veszélyeztetett vagyok! Ha megfertőzöl és tüdőgyulladásom lesz akkor meghalok.

Csak 30 éves vagyok még szeretnék élni. Sosem "szartam" az egészségemre. Sportoltam, egészségesen táplálkozom, nem dohányozom, nem iszom, sőt még édességet sem eszem és elhízott sem vagyok. Neked nem "kötelességed" rám vigyázni de megtehetnéd csak úgy jószándékból és együttérzésből. Mert én hiába veszem fel a maszkot és mosom meg a kezem ha mások nem vigyáznak rám. ;(

2020. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/153 anonim ***** válasza:
43%
Örülök, hogy van ilyen válaszoló, mint a 110es, a sok majom meg benyel mindent
2020. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/153 anonim ***** válasza:
0%

#111

Mi köze az autóvezetésnek a mostani jaj vigyázzunk egymásra dologhoz?

Semmi, csak kellett valami, amibe belekötsz!


Nem félek, hanem odafigyelek az egészségemre.


A koronavírus már az 1960-as években létezett. Ö.. milyen érdekes, hogy pont most lett hirtelen nagyon veszélyes. 😂

Hát igen, kellett kb. 60 év, hogy világjárvánnyá érjen. Ő is fejlődik. 😄


#114

Te a betegséged óta folyamatosan félsz, nem kell ide a koronavírus hiszti.

Tavaly ilyenkor is féltél, hisz ősz elején és tél végén vannak a szezonális influenzaszezonok.

Nem jó duma, hogy mivel te veszélyeztetett vagy.

2020. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/153 anonim ***** válasza:
75%

116: Az autóvezetésnél tudod az az alapvetés, hogy "ha mindenki betartja a Kreszt, akkor nem lesznek balesetek".


A vírusnál ha mindenki betartja az előírásokat, akkor megelőzhető a tömeges járvány. Ez egy ilyen egyszerű analógia.


A vírusok tudod fejlődnek, mutálódnak.


Egy influenza messze nem olyan veszélyes, mint a SARS-Cov-2 vírus, ezt csak a járványtagadók találták ki, ahogy azt is, hogy "akik meghaltak, azokat egy influenza is elvinne"

2020. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/153 anonim ***** válasza:
23%

116 igen nekem az influenzával is vigyáznom kell mert az is nagyon veszélyes rám nézve. Ezért január februarban eddig sem nagyon mentem sehova. A kollégàim, családom és barataim nagyon kedvesek és figyelnek rám, így ilyekor akik náthásak voltak elkerültek. A covid sokaknál tünetmentes így lehetetlen az elkerülés, és kétoldali tüdőgyulladást okoz ami rám nézve halálos ítélet.

Nagyon sajnálom hogy élnek ilyen pszichopaták a földön akik semmilyen empátira nem képesek egyetlen élőlény iránt sem.

117 telejesen felesleges bármit is írni. Sok értelmes ember leírta a véleményét és érveit de aki ennyire primitív és buta az nem fogja megérteni. Ráadásul egy primitív tini írja az összes kommentet csak úgy tesz mintha lenne aki egyet ért vele. :) Nagyon röhejes. Tulajdonképpen sajnálom szegény hogy ennyi az élete, hogy itt trollkodjon, fröcsögjön meg dühöngjön. Biztos borzalmas családja van ha ez lett belőle.

2020. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/153 A kérdező kommentje:

Húha, nem számítottam ennyi válaszra 😱

Engem mélységesen felháborít, amikor bemegyek a boltba és látom, hogy csomó emberen nincs maszk és a pláne az egészben, amikor koszos kézzel jó esetben csak kiveszik a zsemlet, rossz esetben többet megfogdosnak😬

Ahhoz meg hozzá se tudok szólni, hogy valaki azért 💩ik az egészbe, mert neki nincs olyan hozzátartozója, akit érint. Csak remélni tudom, hogy miattatok nem fog meghalni senki😔

2020. szept. 7. 14:57
 120/153 anonim ***** válasza:
0%

Kórház, pszichiátriára kellene sokatoknak időpontot kérni.

Hipohander gyanú, valamint enyhe üldözési mánia.

2020. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!