Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/153 anonim ***** válasza:
29%
Előbbi a 68-asnak szól.
2020. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/153 anonim ***** válasza:
24%
Mellesleg 60-as, elég nagy ellentmondásban vagy magaddal. Ha idegenvezetőként dolgozol, akkor emberek között vagy. Ha most hirtelen felajánlanának neked egy ilyen állást, akkor talán visszautasítanád, mert hogy te távolságot akarsz tartani, majd a vírus után hívjanak vissza?
2020. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/153 anonim ***** válasza:
66%
Hordok maszkot ahol kell meg kérik (suli, busz, boltok) és rendszerint fertőtlenítem a kezem, ennél többet nem hiszem hogy tehetnék.
2020. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/153 anonim ***** válasza:
57%
Jól van ostoba népség maradjatok bezárva nézzétek végig hogy megy tönkre a gazdaság, legyetek csövesek, éljetek nyomorban! Nekem erre semmi szükségem! Én inkább dolgozom, ha beledöglök beledöglök, ha nem nem. Ha meg más is dolgozni akar, és élni az életét normálisan, afelé nem tartozom fokozott óvatossággal, aki meg ennyire nyámnyila és bedől a reklámnak, hisztinek, maradjon otthon, boltba se menjen, dögöljön éhen! Ilyen egyszerű.
2020. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/153 anonim ***** válasza:
69%

"Nem veszélyesebb, mint a szezonális influenza. Sőt. Mivel hazánk járványküszöbe 15 600 beteg/hét, és mivel ezt még egyáltalán el se érte, nem tudom, hogy mégis miről beszélnek."


Látom Gődény barátod jól behazudta neked ezt a számot, csak kár, hogy semmi ilyesmi nincsen.


Ebben a cikkben olvasható a cáfolat (meg még jópár, tőle származó hazugságé) jogi, tudományos forrásokkal alátámasztva: [link]

2020. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/153 anonim ***** válasza:
100%

72 nem dolgozom idegenvezetőként mert járvány van te idióta. Nincsen "HA" mert járvány van. Fogd fel te majom. Majd akkor tudok a szakmámban dolgozni ha vége lesz.

Igen a munkahelyemen is vannak emberek. Dolgozni kell mert kell a pénz a megélhetéshez. De maszkot veszünk ha együtt dolgozunk, távolságot tartunk. Az étkezést nem közösen intézzük és kezet mosunk mielőtt az arcunkhoz nyúlkálunk. Bulikázni meg nem kötelező menni. Nekem is jól esne a haverokkal egy sörözés de most sörözöm az erkélyen egyedül. Ennyi. Ha lerobbanok nem fog ápolni anyuci meg apuci és eltartni mint a te elkényeztett fejedet. Agyam eldobom az ilyen elmebetegektől. Mert ő nem bírja ki koncert nélkül. Mert ha nem mesz lerohad a pöcsöd? Ahol nincs megoldva a biztonságos szórakozási lehetőség oda nem megyek es kész.

2020. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/153 anonim ***** válasza:
28%
74 miattad megy tönkre a gazdaság és miattad nem lehet normális életet élni. Annyira hülye vagy hogy észre sem veszed. Papi mami eltart úgy könnyű te nem dolgozol csak buizgatsz a szüleid pénzén. Élni akarsz de semmit nem tudsz az életről. Pogózgatni tidsz és ennyi. Eltartani sem tudnad magad. Úgy hogy neked kuss a neved.
2020. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/153 anonim ***** válasza:
18%
74 te magyarázol a gazdasagról meg a munkából élőkből eltartottként? Ne röhögtessél már. Te semmit nem tettél eddig hozzá a gazdasági fejlődéshez csak éled fel a mások által megtermelt javakat. A minimum hogy nem fertőzöd össze a dolgozni járókat.
2020. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/153 anonim ***** válasza:
76%

77 vagyok. Több diplomam van amit munka mellett csináltam. 18 éves korom óta magamat tartom el. Sosem szorultam senkire. Az állam sem tartott el soha. Soha nem voltam munkanélküli. Miről beszélsz?

Mellesleg senkit nem tart el az állam. Munkanelküli segély 3 hónapra jár. Ha ennyit sem tudsz mit magyarázol itt. Mit tettél le az asztalra? A kakaódat amit anyuka főzött neked reggelire? Az nagy teljesítmény.

2020. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/153 anonim ***** válasza:
19%

76: Nem tudom, honnan veszed, hogy a szüleimmel élek, meg el vagyok kényeztetve. Bírom az ilyeneket, akik egy kommentből az egész életrajzomat letippelik. Megsúgom, 38 vagyok, és már 12 éve külföldön élek, önmagamat ellátva.

Mindazonáltal, evvel a tirpák, határparaszt stílussal, amit megütsz, nekem kétségeim vannak, hogy te tényleg idegenvezetőként dolgoztál. Vagy ha mégis, akkor szívből remélem, hogy a büdös életben nem alkalmaznak többet erre a munkakörre.

2020. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!