Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
 141/153 anonim ***** válasza:
28%

Ugye mint írtam, márciustól itthon dekkolok. Most lenne lehetőség okt.1-től, ráadásul reggel 7:30-15:30, ami tökéletes lenne nekem a gyerek miatt. De mondom, tuti addig bezárják a sulit. Nagy baj nincs, mert megyek akkor vgyonőrködni 24/48-ban, de hova, ha az élet kvázi megáll?!

Mert 3 naponta egy délelőttöt elvan egyedül a lányom, párom du. meg éjjel itthon van, plusz a gyermek apja is sokat segít, de állandó nappalost nem tudok megoldani.

Tönkreteszik teljesen a családokat, az embereket.

Aki beteg, azt az influenza is elviszi, akárcsak az időseket.

2020. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/153 anonim ***** válasza:
65%
36. Ezeket mind lehet csinálni. Én voltam tengerparton 2 hetet, múzeumoztam, voltam színházban és koncerten is. Szuper nyár volt. Te meg rohadj csak bent, ha annyi eszed van.
2020. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/153 anonim ***** válasza:
33%
Végre megjött a nép normális java, akik ez ellen a kórság ellen vannak! Örülök, hogy Ti is hozzászóltok!
2020. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/153 anonim ***** válasza:
62%

Hát már hogyne lennék ellene? Gyerekem van, nekünk is van rezsi, egy kertes házban/házon mindig van mit csinálni, mi is főtt ételt eszünk, pucéran nem járhatunk, ez mind-mind pénz.

Ma megyünk őszi ruhákat venni a lányomnak, bele se merek gondolni, mennyit hagyunk a boltban. Erre majd jön Cilike Viktor agyament tanácsaival, oszt' jónapot, októbertől megint nem lesz suli, azaz maradhatok itthon, maradunk egy fizetésből. Hát ezek meg vannak húzatva a jó édes ku... anyjukat!

2020. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/153 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon vicces az összes kovididióta hozzászólást egy PÍ utolsó számjegye nevű felhaszbáló írja, hogy úgy tűnjön mintha tömegek gondolkoznának hozzá hasonlóan. Engem épp privátban zakalat. Ott már ocsmányul káromkodik is, bevallva itt nem mer mert kitiltják az adminok. Egyébként egy tizenéves kissrác agy nélkül. Teljesen felesleges válaszolni neki. Nem normális szegény és unalmában trollkodik mert szerintem barátai sincsenek. :)
2020. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/153 anonim ***** válasza:
25%
Jelzem, hogy privát üzenetben senkit sem zaklatok! Pusztán ez a felhasználó eléggé nagy ellenszenvet váltott ki belőlem ez az oka, hogy ennek a válaszadónak privát üzenetben írtam! És igen azért írtam, mert ennek az oldalnak a moderátorai nyíltan kijelentik, hogy párt függetlenek, amikor a szabályzatban értelmesen le van írva, hogy moderátort felülbírálni nem lehet. Hát mi ez emberek, ha nem fidesz? Lásd korona kapcsán, akik nem ugrik fütty szóra a kútba tüntetni mer, hogy ne legyen nyomorult a közellenség, börtönbe kell tenni, holott olyanokat kellene bebörtönözni, akik ezt az egészet művelik! Akik nyomorba döntenek családokat.
2020. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/153 anonim ***** válasza:
32%

Teljes mértékben egyetértek, ez a hisztéria lesz Magyarország veszte, nem a Covid.

Hogy aztán miből, hogyan, hol fogjuk gyerekeinket taníttatni, na az ugye nem érdekli ezt a sok szemétládát ott fent. Ők már megszedték magukat, még 2022-ben a koronát a fejére teteti, és akkor végleg ő fog uralkodni.

Ezt majd igyekszem a lányomnak is elmagyarázni.

De remélem, hogy a sok Covid-fóbiás ember is elmagyarázza majd a gyerekeinek,hogy azért nincs munka, mert egy hatalomra vágyó bácsi így döntött, ezáltal legelni fogunk, esetleg fényt enni.

Mondhatni qrva nagy szerencsém van, mert azért már lassan csak 11 éves lesz a lányom, meg is bolondulnék ha pici gyerekem lenne.

2020. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/153 anonim ***** válasza:
90%
Keress pszichológust. Neked nincs lányod még csak tinédzser vagy. 😁😁
2020. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/153 anonim ***** válasza:
43%

Kicsoda?

Nem tudom kire gondolsz, 35 éves vagyok, a lányom most kezdte az 5.-et, egyszerűen soha nem foglalkoztam ilyen vírus sza.rságokkal. Sajnos szüleim nem élnek már, rákban hunytak el. Na igen, a rák az öl, de egy vírus amit O.V. csak a saját népszerűségének növelésére használ, na abban nem hiszek.

2020. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/153 anonim ***** válasza:
90%
😂😂😂😂😂
2020. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!