Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
 131/153 anonim ***** válasza:
36%

130


Mindent elhiszel, amit a neten olvasol?

2020. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/153 anonim ***** válasza:
65%

Minek kell ennyire félni azt nem értem.... Ha annyira mondjátok, hordjatok maszkot, távolságtartás, gumikesztyű meg minden... Csináljátok! Egyéni dolog.

Mindenki saját magáért felelős.

2020. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/153 anonim válasza:
74%
Marhaság!a maszk nem véd!és nem értem rendezvényeket beszüntetik,akkor zárják be a gyárakat is!!!
2020. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/153 anonim ***** válasza:
72%

Igazad van, álljon meg az élet, adjak fényt enni a gyerekemnek, nem?

A tököm tele van már nekem is ezzel a bohóckodással ami a Covid körül megy, de egyszerűen nem tudunk mit csinálni.

Márciusban lőttek a munkahelyemnek, aztán itthon tanultam a lányommal, aztán jött a nyári szünet (minden tábort lefújtak) maradtam itthon. Most ugye mennék dolgozni, de tuti, hogy b.szik az isten valamit, nehogy legyen rendes oktatás.(nagyszülők nem élnek, nincs segítség) Ennek az egésznek majd 2022-ben lesz vége mikor Viktor megkoronáztatja magát már komolyan mondom.

2020. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/153 anonim ***** válasza:
74%

Erről beszélek 134es! És ez az, amit az ostobák nem fognak fel! Mert jaj mi lesz velem, jaj mi lesz a veszélyeztetett hozzátartozóval. Ne érts félre! Nálunk is van, de felfogja, hogy fénnyel nem laksz jól. Világosan megmondtam, most már, akik hazánk élén vannak, el kell tűnniük! Mentelmi jogokat elvenni, börtön, illetve ezen bandának felülvizsgálni az anyagi helyzetét, hogy ugyan milyen módon tett szert nagyobb vagyonra! Ha nincs háttér egyenes oldalú lopásról beszélünk - gyorsított eljárás - börtön.


Nem fogják fel, sok liberális, fityeszes idiót hozzászóló, hogy nincs szabi, nincs mindenhol nagymama, nagypapa, aki vigyáz a csemetékre. Azt pedig, hogy az állampolgárok védelme elsődleges, az igaz, de nem mindegy milyen áron! Fog e tudni békülni az az ostoba banda azzal, hogy lesznek családok, akik tönkremennek? Akik nem önszántukból mentek tönkre, hanem az ostobábbnál ostobább döntések miatt. Hogy fordulhat elő ez egy 21. századi kapitalista államban? Most kellene elgondolkodni azon, hogy volt e érdemes támogatni azt, hogy potyogtass gyerekeket, hogy adok babaváró hitelt, hogy építek stadionokat! Most kellene gondolkodni! De úgyis hiába mondom, mert a korona, mert veszélyes! Érdekes egyetlen esetről nem tudok, amikor emberek ennyire készpénznek vettek volna internetes adatokat. Ha a kádár viktor vagy cilike azt mondja, hogy a korona végett ugorjatok kútba megteszitek? Ostoba népség! Kik vagytok? Cirkuszi bohócok? Rabszolgák! Kádár viktor eladott titeket és a legtöbb embert iparnak, sok más ágazatot tönkretéve. Lebutították az oktatást, mert az iparnak nem okos emberekre van szükségük. És mit látsz mindenhol? Hogy a hülye, a naplopó, a flegma, az orrát fennhordó tejszájú majmok élnek meg! Mert ezek kaptak teret. De úgyse fogja ez a nép összeszedni magát, mert, amíg viktor zakója alól hullik a della, addig a meleg pocsolya adta kényelem sem szűnik meg!

2020. szept. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/153 anonim ***** válasza:
41%

"Minek kell ennyire félni... Ha annyira mondjátok, hordjatok maszkot"

Engem (meg rajtam keresztül a veszélyeztetett családtagomat) a nem az véd, ha én hordom, hanem az, ha te.


De látom, sokaknak egyszerűbb az egészet Orbanra kenni, mint felelosseget vállalni a saját tetteikért és (normálisan) felvenni a maszkot. Szánalmas. És mellesleg azzal, hogy az ő nyakába varrják, pontosan ők ruházzák fel akkora hatalommal, amekkora nincs neki.

2020. szept. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/153 anonim ***** válasza:
79%
Én számtalan alkalommal voltam vírusos január óta pedig minden szabályt betartottam, vigyáztam, hipóval fertőtlenítettem, a kezem az arcom mostam állandóan mint egy homokos. Szóval most döntöttem el hogy nem érdekel most már, tényleg teljesen mindegy.
2020. szept. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/153 anonim ***** válasza:
2020. szept. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/153 anonim ***** válasza:
61%
Az viszont biztos, ha vírus miatt megint leáll az élet, előbb utóbb zavargások lesznek, és hatalmas mélyszegénység
2020. szept. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/153 anonim ***** válasza:
84%

#130

Még a Die Hard 4. részében is megmondja a srác, hogy a híreket manipulálják.

Svábi András is mondta, hogy ha a hírek 10%-a igaz, akkor az már jó.


De felőlem nyugodtan benyalhatod a manipulált híreket. A magadfajtákat a legkönnyebb irányítani, mert feltétel nélkül elhisztek mindent. A te dolgod! 😂

2020. szept. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!