Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/153 anonim ***** válasza:
17%

"koncerteken az emberek tapsolnak, tombolnak vagy pogóznak. És ezért nem lehetséges ott távolságot tartani"

Akkor nem kell oda menni!

2020. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/153 anonim ***** válasza:
18%

"Hordok maszkot ahol kell meg kérik (suli, busz, boltok) és rendszerint fertőtlenítem a kezem, ennél többet nem hiszem hogy tehetnék."

Azt is kérik, hogy tarts távolságot. A maszk ezt nem helyettesíti.

2020. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/153 anonim ***** válasza:
30%

"ha beledöglök beledöglök"

Ez a saját választásod. Aki viszont az életet választja, azt kötelességed védeni.

2020. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/153 anonim ***** válasza:
79%

80. Nem zavar, hogy több emberrel beszélsz? :D Sosem voltam idegenvezető. Az egy másik hozzászóló.

38? Meg külföld? :D én meg a mikulás vagyok :D 38 évesen pogózol? :D

2020. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/153 anonim ***** válasza:
59%
83. pont ez a "beledöglök nem számít" nagyszajú majom aki az utolsó megtartott koncertre is elmegy nehogy lemaradjon az ÉLETRŐL. Pár hét múlva meg majd itt fog picsogni ha elkapja, hogy neki azonnal kell a teszt meg az ellátás meg mindenki ugráljon körülette nyomban mert jaj ő vírusos lett és neki minden azonnal jár. :) addig van nagy szája amíg nincs semmi baja. Azt hiszi a kis hülye, higy hallhatatlan. Nagyon fog nézni mikor rájön, hogy nem.
2020. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/153 anonim ***** válasza:
0%
84: Hol írtam olyat, hogy pógózok? Mostmár tényleg beidézhetnétek, mert fel vagyok csigázva. :O Mellesleg koncerteken 50-es fazonok is szoktak tombolni. Te valami barlangban éltél eddig vagy ilyesmi?
2020. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/153 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy érdekes, mert a 76-osodban is azt írod, hogy idegenvezetőként dolgoztál, és majd akkor fogsz újra, ha lecseng a járvány. Te valami tudathasadásban szenvedsz? Többszörös személyiséged van?
2020. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/153 anonim ***** válasza:
3%
No, de én innen kiszállok. Itt már csak az egymásra licitálás megy trollkodásban meg a másik ekézésében.
2020. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/153 anonim ***** válasza:
25%

Hát itt ahogy nézem a válaszokat eléggé lepontozzák egymást az emberek, ahol elvileg személyes véleményt, vagy igen/nem válaszokat kéne írni. De ugye nem tiszteli itt a másik véleményét senki.

Én nem veszem komolyan, de a biztonsági előírásokat betartom(maszk viselése)

A sajtó azzal foglalkozik, hogyan sz*rassa be az embereket.

2019-ig, őszkor, a fél ország influenzás, megfázással küszködött. Ilyenkor nem féltek az emberek. Most van a koronavírus mi az idős korosztályra, és a beteg emberekre veszélyes, mint ahogy az influenza.

Nyilván most ősszel megfog ugrani az esetek száma...

De a kormány azt mondta, hogy csak az idősekre veszélyes, akkor miért nem segíti ebben az időseket, ahelyett, hogy szétbarmolná teljesen a gazdaságot?

2020. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/153 anonim ***** válasza:
33%
89 nem csak az idősekre veszélyes!!! Olyan vicces hogy mindenkinek szelektív a hallása az információkkal kapcsolatban. Csak azt jegyzi meg ami neki tetszik mindegy mi volt a szövegkörnyezet meg a mondat többi része :) Te is kaphatsz életre szóló tüdő meg szív karosodás. Jó lesz úgy élni? ;)
2020. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!