Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/153 anonim ***** válasza:
34%
látod 29 pont ez az ami nem így működik. "Ti hadd éljetek" fel kéne fogni hogy miattatok terjed a vírus és halnak meg emberek meg megy tönkre a gazdaság. Miattotk nem tud nomrális életet élni több millió ember! Lefogadom, hogy egy eltartott tini vagy akinek fogalmi sincs milyen pocsék helyzetbe kerültek emberek a járvány miatt. Senki nem mondta, hogy ne éljél. De vegyel fel maszkot közösségben és tarts távolságot, tartsd be a védelmi szabályokat nem csak a boltban hanem mindenhol. Neked nincsenek szüleid, nagyszüleid? Nem szereted őket? Csak az érdekel TE TE meg TE a lehető legjobban érezd magad? Nem szégyelled magadat? Ne haragudj de nyugodtan elindulhatsz észért meg szívért Ózhoz mert én egyiket sem tudok neked adni.
2020. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/153 anonim ***** válasza:
56%
32: Ha elmegyek egy 500 fős bulira, ahol tombolás van meg pogó, de minimum egymás mellett állva tapsolás, ott mégis hogy tartsam be? :) Azt légyszi ne mondd, hogy el se menjek, mert az egyik legfőbb hobbim.
2020. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/153 anonim ***** válasza:
26%
És itt a lényeg, a leginkább azok vagdalkoznak meg okoskodnak, akiknek standardban nem hobbijuk a bulizás meg a rendezvényekre járás. Nem értik meg, hogy az emberfia nem tudja csak úgy eldobni a kedvenc időtöltését bizonytalan időre.
2020. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/153 anonim ***** válasza:
60%

29 A te élni akarasod miatt halnak meg mások. Taps!

Az ilyen hozzáállás miatt még évek múlva is járvány lesz. De az a fontos, hogy TE jól érezd magad. Csak nehogy nagy szégyenkezés legyen ebből ha meghal valamelyik rokonod vagy neked lesz életre szóló egészségkárosodásod. Nem te leszel az első akinek ekkora volt a szája aztán azt sem tudta hogy kérjen elnézést miután elkapta.

2020. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/153 anonim ***** válasza:
16%
35: Te mit szeretsz csinálni a szabadidődben?
2020. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/153 anonim ***** válasza:
40%
32. Ne haragudj de ez több mint szánalmas. Emberek az állásukat veszítik el vagy nem kapnak egeszségügyi ellátást....stb de az a legfontosabb, hogy te egy tömegben pogózgathass! Jézusom milyen emberek vannak. Szégyen ez a hozzáállás. Képzeld én is nagyon szeretek koncertekre járni de idén kihagytam. Utazni meg még jobban szeretek főleg a tengerhez de oda sem mentünk most. Ha vészhelyzet van akkor ahhoz alkalmazkodni kell és más hobbikat keresni. Idén kirándulni jártunk, meg olvasgtunk sokat, én elkezdtem rajzolni a párom meg főzőcskézésbe kezdett. Mi is jártunk bulizni meg nagy társaságba minden hétvégén de mások kárára nem tesszük.
2020. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/153 anonim ***** válasza:
36%
Fejezzétek már be ezt a hisztit a vírusról, és menjetek tüntetni! Én is ehhez keresnék embereket!
2020. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/153 anonim ***** válasza:
61%

36. Koncertre járni, barátokkal kiülni vagy beülni valahova, hazibuliba menni, kiállításokra járni meg gasztronómiai eseményekre, borfesztiválokra, fesztiválokra. Utazni is nagyon szeretek.

Képzed március óta 1 ilyenen sem voltam és túléltem. Viszont elkezdtem tanulni angolul és már egész jól megy, meg elkezdtem fotózni és most sok utleírást olvasok ami kicsit karpótol. Meg ékszereket készítek meg felújítottam a lakást amire sosem volt időm eddig, csodaszép kertet varázsoltam az erkélyre meg sokat sétálok és túrázom. Ami nagyon jó mert rengeteget javult az allókepességem. Lehet talalni hasznos elfoglaltságokat erre az időre.

2020. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/153 anonim ***** válasza:
38%

"mert az egyik legfőbb hobbim"

És hol van az megirva, hogy enélkül meghalnal?

2020. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/153 anonim ***** válasza:
18%
38. :D és mi ellen fogsz tüntetni? Az emberi hülyeség ellen? :D
2020. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!