Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/153 anonim ***** válasza:
29%
A pogózás az életed értelme? 😂🤣😂 sírva röhögök.
2020. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/153 anonim ***** válasza:
29%

48: De mondjuk, hogy kitalálnák, hogy sehol nem lehet fotózni meg ékszereket készíteni, se otthon, se házon kívül, mert az terjeszti a vírust valamiképp.

Amúgy meg nem írtam, hogy az az életem értelme, leírtam, hogy milyen egy koncert, és hogy ott miért nem lehet távolságot tartani. Én amúgy az utóbbi időben az egyhelyben állva bulizós típus vagyok.

2020. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/153 anonim ***** válasza:
34%
52 de ilyen nincs :)
2020. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/153 anonim ***** válasza:
23%
Mi nagyon szeretünk korncertre járni. Az egész nyarat fesztiválokon töltjük. De megértettük, hogy ez most nem jó ötlet és iden nem voltunk 1 akalommal sem. Igen hiányzik és rossz. De a családunk meg az egészségünk fontosabb és azt szeretnénk ha minél előbb vége lenne a járványnak és ehhez most az kell hogy ne menjünk tömegbe. A fesztivalpénzből vettünk bringát és azzal megyünk ide oda. Nagyon bejött ha vége a járványnak sem hagyjuk abba. Nem tudom felfogni más miért nem képes ennyi áldozatot hozni ha nekünk sikerül.
2020. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/153 anonim ***** válasza:
29%
54: Tehát szerinted az lenne a normális, ha senki nem menne el a koncertekre, és az összes zenekar avval szembesülne, hogy fölöslegesen szervezték?
2020. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/153 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem tudják úgy megszervezni, hogy lehetséges legyen a tavolsagtartas, akkor igen!
2020. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/153 anonim ***** válasza:
76%
56: Ki kell ábrándítsalak. Olyan soha nem volt, és nem is lesz, hogy a földgolyón minden ember kövessen egy bizonyos szabályt. Hiába büntetik a gyilkosságot meg a rablást, attól még rengetegen csinálják. Épp így hiába várják el a távolságtartást meg a maszkviselést, azt sem fogja soha minden egyes ember a bolygón betartani.
2020. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/153 anonim ***** válasza:
18%

56 egyetértek.

57 és ez úgy érzed igazolás a nemtörődömségedre?

2020. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/153 anonim ***** válasza:
24%
57, tehát szerinted az a normális, hogy egyesek gyilkolnak meg rabolnak?
2020. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/153 anonim ***** válasza:
28%
Én idegenvezető vagyok és elveszítettem az állásom a kollégaimmal együtt. Május óta egy raktárban szívok heti 5 nap. Sok kollégám nem talált munkát. Komolyan azért szenvedjenek emberek tízezrei mert a fiatalok egy része nem bírja ki a 2 órás koncert nélkül. Köszi neked pogózós majom hogy az idei évet egy sötét raktárban tölthetem. A kollégaim is köszönik, hogy nem tudnak a szakmájukban dolgozni. De menjél pogózni a nélkül nem lehet élni. Pénz nélkül nekünk lehet ugye?
2020. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!