Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/289 anonim ***** válasza:
67%
Hát nálunk a covid osztályokra viszik az egyéb betegeket, mert máshol nincs hely de a covidosoknál igen
2021. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/289 anonim ***** válasza:
40%

Mar akkor olvastam es gondolkodtam, hogy leirjam-e gonsolataimat, mikor meg egy hozzaszolas sem volt... Kerdezo, nem eleg, hogy az emberek eleve gyulolkodnek, egymasra mutogatnak, hianyzik neked a szajkarate?

De ha mar itt tartunk: "3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből"

Minek adassam be, ha csak eddig "ved"? Mire az utolso embereket beoltanak ilyen tempoban, addigra az elso emberekbol mar kiurul ezek szerint. Azok meg ugye pont egeszsegugyben dolgozok, akik hiaba vannak most beoltva, te nem tudsz menni hozzajuk, de mire be leszel oltva, akkor meg azert nem mehetsz hozzajuk, mert "ok nem lesznek vedettek"

2021. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/289 anonim ***** válasza:
44%
Oké. Remélem most a kicsi szíved boldog.
2021. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/289 A kérdező kommentje:

12-es, ez nagyon nem így van. Pár hónap alatt beoltanánk a népet és elülne a vírus. Tudod, lenne munkája és jövője az embereknek.

13-as, köszi a nagyvonalú hozzászólást, gondoltam, hogy nem telik többre sokaktól.

2021. jan. 23. 00:01
 15/289 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Olyannyira lehet félni tőle, hogy a vakcinát forgalmazó cég még csak most gyűjti a mellékhatásokról szóló bejelentéseket. Persze lehet, hogy nincs hosszútávú mellékhatása, de amíg kiürül okozhat problémákat. Ettől függetlenül én kértem, hát nálam pont egy pár nem leírt mellékhatás volt és még senki sem tudja, hogy akkor most a másodikat megkaphatom-e, de ahogy előre látom a nagy okosok helyett, akik nem vállalnak semmilyen felelősséget, majd persze én döntsem el.
2021. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/289 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok rettegő, de nagyjából látom, hogy akinek kisebb kifogásai vannak, annak miért lehetnek.


Pont ma meséltek nekem olyanról, akinek a családjában 17-en haltak meg koronavírusban :(

Szóval fontos az oltás. De szerintem nem mindenkihez jut el minden fontos infó az oltásról. Meg sok a maszlag és a propaganda. Például én igyekszem azért tájékozódni, de azt még nem olvastam, hogy fél éven belül kiürülne a szerveztből. Egyébként elgondolkodtató, hogy logikailag ez helyes érvelés-e. Elvileg, attól hogy kiürül a szervezetből, attól még a jelenben okozhatna olyan változásokat, amik 10-15 év múlva okoznak gondot. Esetleg ha többször kell beadni, vagy más dologgal kölcsön hat... Ugyanakkor erre nem látok túl nagy esélyt.

2021. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/289 A kérdező kommentje:
én egy-másfelet írtam, a másfél jelentése pedig egy és fél... csak így gyengébbek kedvéért...
2021. jan. 23. 01:49
 18/289 anonim ***** válasza:
74%

1. Nem rettegek tőle.

2. Valószínűleg beadatok magamnak valamit, ha sorra kerülök, és lesz valami "normális" vakcina (szívesen meg is venném, ha addigra lenne eladó is, fizetős helyre is regisztráltam)

3. Nem az mRNS technológia aggaszt.


Egy új vakcinában rengeteg cucc van, korábbi gyógyszervisszavonások esetén sokszor nem is a hatóanyaggal volt gond, hanem a vivőanyaggal. NEM jelentheted ki, hogy "semmi bajuk". Ideiglenes forgalomba hozatali engedélyek alapján oltanak szerte a világon, a klinikai vizsgálatokban részt vevő embereket 2022 nyaráig követi nyomon pl. a Moderna (nincs linkem, a gyógyszerász apám hivatalos dokumentáció publikus részeit olvasta át, NEKI elhiszem)

Korábban is sokszor előfordult, hogy 2-3 év kellett, hogy kibukjanak a mellékhatások és bevonják az adott gyógyszert. Tehát hiába oltanak be kiscsillárd embert, ha az első oltások beadása óta nem telik el 2-3 év, abban én nem bízom.

Persze, ettől még, mint mondtam, egy "normális" vakcinát valószínűleg vállalnék (de mire én oda jutok...), de kár tagadni, hogy ebben is van kockázat (mint ahogy természetesen a vírus is lehet akár halálos is, szinte minden nap halnak meg nálam fiatalabbak)


Nem bírom azt a kommunikációt, hogy a vakcinák (még a kínai is) habos-babos rózsaszín cuccok, és nem arról lenne szó, hogy bár kockázatos, jelenleg mégis ez a kisebbik rossz. Én inkább az őszinte kommunikáció híve lennék: el kellene mondani a lehetséges mellékhatásokat (amikről már lehet tudni, mert rövid távon is vannak), és akkor mindenki eldönthetné, hogy akarja vagy nem akarja (Egyébként szerintem bár a rövid távú mellékhatások között vannak nagyon kellemetlenek és akár súlyosak is, pl. magas láz, ideiglenes végtaggyengeség, ideiglenes arcidegbénulás, somnolencia, ezek engem nem aggasztanak, nem emiatt aggódom)


De ha még sokáig nyomatják, hogy "legfeljebb csak egy kis bőrpír", meg "szakértőink ellátogattak a kínai gyárba és mindent rendben találtak" (miért, mit lehet egy ilyen gyárlátogatáson "látni"??? max. lát pár konténert meg egy halom üvegcsét), plusz nem kerülök sorra a nyár végéig sem, akkor a végén még tényleg nem oltatom be magam; pedig eredendően nagyon vártam már az oltást.

2021. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/289 anonim ***** válasza:
61%
12.vagyok,nyugi,nem eri meg, a kerdezo elvezi hogy belekothet mindenkibe es meg nagyobb feszultseget keltsen. Ot ez teszi boldogga, felolem amikor "kiurul belole" 1,5 ev mulva, akkor megkaphatja az enyemet.
2021. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/289 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Reméljük, hogy csak egy nátha lesz. Valóban fura az, hogy itt van egy egész világ által halálos meg mennyire súlyos betegséget okozó vírus, féljél tőle, rettegj tőle és akkor egy csomó ember meg nem is tudja, hogy már beteg volt, vagy egy náthás tünettel átvészeli.
2021. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!