Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/289 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinek szíve joga eldönteni mit gondol, ha szerintük véletlen egybeesés, gondolják úgy, én 100% biztos vagyok benne, hogy nem az. Szerintem aki akarja oltassa be magát, aki nem az nem. Mindenki tartsa tiszteletben a másik döntését. Nekem nem kell és kész. Nem szeretnék úgy járni, mint az ismerőseim. Tekintve, hogy az egyik családtag volt, nincs kizárva, hogy rám is hasonló hatást gyakorolnának az efféle oltások. Gondolom más is jár hasonló cipőben. Nem minden oltásellenes vírustagadó.. Én spec évekkel a korona előtt határoztam így. Már a H1N1 oltást sem kértem.
2021. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/289 anonim ***** válasza:
57%
És most lehet rohadt önző leszek, de rohadtul nem érdekel hány családot teszek tönkre, ha mondjuk én intenzívre kerülök az oltás miatt.
2021. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/289 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező! Dehát Gődény nem is kamu orvos, hanem gyógyszerész. Másrészt engem kvára nem hat meg, hogy mit nyilatkoznak a kormány által pénzelt phd-s orvosok... Nekünk nem kell a fos vakcinájuk és az sem érdekel, ha a pápa adatja be magának, csak minket hagyjanak békén!! A rettegők meg csak oltassanak bátran, de nincs joguk önmagukat feljebbvalónak, különbnek tekinteni azoknál, akik nem hagyják magukat terrorizálni! Te mennyi lóvét kaptál a kérdésed kiírásáért?!
2021. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/289 A kérdező kommentje:

42, már több ezren megkapták az oltást és senki nem került intenzívre.


Egy tudományos döntésben pedig aztán nagyon sok értelme van a szívetekre hallgatni :D Meg ja, nektek van igazatok, nem a tudósoknak, persze. :D Meg is tudjátok indokolni? Ja, hogy nem? :DD

2021. jan. 24. 01:35
 45/289 anonim ***** válasza:
65%

"tudósoknak"

Melyiknek?

Valamelyiknek?

Némelyik "tudós" árammal sokkolta a nőket, hogy "gyógyítsa" a hisztériát.

Azért ez nem ilyen egyszerű kedves kérdező mint képzeled.

A legtöbb emberben mint bennem is akik nem akarunk szurit, ez fogalmazódik meg: ki tudja ki, hol, mit kavart össze...

Fura, ez az egész cucc.

2021. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/289 anonim ***** válasza:
31%
De ezek nem érvek! Rendben van valaki nem szeretné! Oké szíve joga hozzá!! De akkor nem beszéljenek már annyi baromságot!!! Evvel csak a másik ijesztgetik semmi mást nem érnek el vele! Nekem az az elvem hogy ha valaki valamihez nem ért akkor csendben marad! Én sem értek az autószereléshez és nem kezdek el okoskodni hogy hogyan kéne megszerelni.. De amúgy meg aki nem akarja a szurit akkora kb az idők végezetéig otthon gubbaszthat, mert hogy ez a vírus nem fog eltűnni!
2021. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/289 anonim ***** válasza:
42%
#45: elektrosokk terápiát a mai napig alkalmaznak pszichiátriai betegeken, csak ma már altatásban. Azt kell nézni, amit a tudósok 95%-a mond, nem azt a maradék 5%-nyi sarlatánt. Az orvostudomány munkáját csúfoljátok meg ezzel.
2021. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/289 anonim ***** válasza:
29%

Nyílván egy kicsit túl lőttem a célon.

Viszont a kérdés alatt lévő indoklás váltotta ki.

"Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK Át"

Erre csak így tudok reagálni sry.

2021. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/289 whiteno ***** válasza:
61%
Vakcinától se tűnik ez a vírus xD
2021. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/289 anonim ***** válasza:
14%
Mert te már csak tudod 🤣
2021. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!