Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/289 anonim ***** válasza:
0%
#30 én a kérdést olvastam, arra reagáltam. Ebben neked mi nem tiszta?
2021. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/289 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy nem lehet tudni, hogy ki melyik vakcinából fog kapni. Pl. ott az orosz és a kínai, és most OV azzal akarja oltani Magyarországot, mert ebben is a szabadság harcot vívja. Arról meg semmit az égadta egy világon nem lehet tudni. Sajnos úgy néz ki nem választhat az ember azzal oltják ami éppen a doki kezébe kerül és gondolom vigyázni fognak rá, hogy az a kínai vagy az orosz legyen.
2021. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/289 A kérdező kommentje:
Úgy van, ahogy a 30-as leírta, de ettől nem lehet semmi bajunk! A lehetséges melléhatások elenyészőek. Még attól is lehet bajunk, hogy megeszünk egy mogyorót, pont ahogy fentebb is írták! Aki meg be van szarva, azt se tudja miért csinálja... Aki meg nem kíváncsi erre, annak akkor rengeteg ideje lehet, hogy mégis ide jön írogatni, miközben nagy ívben lekakilja. :) De hidd el, ha nem neked szólt a kérdés, nem kell válaszolni. Vagy ez már nem jut el az agyadig?
2021. jan. 23. 18:47
 34/289 anonim ***** válasza:
14%

Hagyni kell szépen elterjedni, az öregek kihullanak mint a tejfog aztán hellószia.

Úgyis azért lett ez kitálva, a nagy nyugdíjakat nem kell fizetni úgyis sokan vagyunk a földön.

Kíváncsi lennék akik ellenzik azok a mi a brét akarnak. Évekig még várni, közben állami finanszírozásból pcstverni otthon amíg a gazdasági helyzet olyan nem lesz mint 1.vh után. Nyílván :D

2021. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/289 whiteno ***** válasza:
29%
Hivatalos szerveket,meg szakértőket lelehet fizetni ezt nem tudod?😑
2021. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/289 whiteno ***** válasza:
25%
Miért csak azok véleménye számit? Nem azokra kellene hallgatni akiket nem a pénz irányít hanem az szív és a józan ész?
2021. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/289 whiteno ***** válasza:
31%
Pontozással nem lehet az igazságot eltűntetni szerencsére :P
2021. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/289 anonim ***** válasza:
37%
Több oltáskárosult embert is ismerek. Ennyi nekem elég.
2021. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/289 anonim ***** válasza:
60%

Mindegyik a influenza vagy a H1N1 oltás beadása után robbant le. Én akkor eldöntöttem, hogy nem fogom beoltatni magam semmi ellen.

38-as voltam

2021. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/289 whiteno ***** válasza:
35%
Mindjárt mondják biztos nem az oltás csak véletlen egybeesés 😅😅
2021. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!