Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már megint minek ezek a...

Már megint minek ezek a szigorítások mi szükség erre?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi csak idegesítik a fiatalokat fokozzák a problémákat. Meg nehezítik az életünket, főleg nekünk egészséges fiatal embereknek. Én mondjuk nem járok, jártam szórakozni de nem értem a korombelieket ezt hogy bírják elviselni. Engem csak az idegesít hogy mi ránk akarják tukmálni az oltást. Julcsi néni meg Pista bácsi érdekében. Kösz nem.

2021. márc. 3. 19:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
80%

Férjem is szokott ügyelni sürgősségin, mint betegszállító, mégis elege van a propagandából. Nem teszteljük és nem is oltjuk be magunkat. Mi nem félünk.

Tavaly elvesztettem több családtagot, ismerőst, senkit nem koronában! Az a baj, hogy minden más le van ejtve. Rák, infarktus, fekély, születési betegségek, ugyan, mit számít az?

2021. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
0%
11: Mi van "lerejtve"? Megtalálod mindennek a statisztikáját
2021. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

12# olvasd el jobban a 11# válaszát ... ,,lerejtve,, - le van EJTVE!!

Csak olyan zavaró mikor valaki bele akar kötni a másikba de el se olvassa legalább rendesen a válaszát.

2021. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy végre valaki megvéd. Igen, legalább megtanulhatna olvasni. Statisztikát pedig mindenki tud írni, aki legalább 4 elemit elvégzett (tízezres számkörben kell tudni addigra számolni).
2021. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
0%
Pardon, fére olvastam. Viszont annak meg semmi értelme abban a mondatban, hogy "le van ejtve".
2021. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne lenne. Le van ejtve, félre van söpörve minden gond-baj, betegség, egyedül a vírushisztit erőltetik most már egy éve. Ebből van elege szinte mindenkinek.
2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
57%

1 szigorítás volt, nincs "üzleti" útról karantén nélküli hazatérés egy csomó országból.

Amit nem is bánok, mert manapság csak ez a sok semmirekellő, ingyenélő celeb sütteti ott (Afrika, Mexikó, Dél-Ázsia) a hasát, meg pózol az Instára, leszarva mindent, meg mindenkit, mert neki jár!

2021. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
16: nincs félre söpörve semmi.
2021. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
85%

18-as

Ja, mennek sorban a műtétek, rövidültek a várólisták, a házidokik örömmel várják az enyhébb betegeket is, azokat meg főleg, akik csak preventív jelleggel mennének kontrollra.

Ja, nem is.

2021. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, csak most már nemcsak szakrendelőbe, de háziorvoshoz is időpontot kell kérni. És ez csak egy példa. Nincs semmi hanyagolva, á, dehogyis!
2021. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!