Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már megint minek ezek a...

Már megint minek ezek a szigorítások mi szükség erre?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi csak idegesítik a fiatalokat fokozzák a problémákat. Meg nehezítik az életünket, főleg nekünk egészséges fiatal embereknek. Én mondjuk nem járok, jártam szórakozni de nem értem a korombelieket ezt hogy bírják elviselni. Engem csak az idegesít hogy mi ránk akarják tukmálni az oltást. Julcsi néni meg Pista bácsi érdekében. Kösz nem.

2021. márc. 3. 19:12
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
75%

Arról nem is beszélve, hogy a statisztikát (amit egyébként egy jól számoló 9-10 éves is tud írni) könnyű hamisítani, élnek is vele. Főleg vissza. A bergamói kórházban, illetve Amerikában készült képekről, filmekről is kiderült, hogy átverés, mert máshol/máskor készültek, tehát az se bizonyíték. Mai technikával, meg egyáltalán azzal, hogy tegnap készültnek állítanak be egy pl. 5-10 éve készült képet, gyerekjáték. Csak a dátumot kell átírni, kész.

Magyarán nagy átverés, amit elszenvedünk. Cél az emberek egymástól való eltávolítása, elidegenítése (eddig is ez ment, sajnos), valamint a gazdaság tönkretétele és ezáltal kaftánosék, illetve azok szűk rétegének hihetetlen meggazdagodása.

2021. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Te kérdező már előre tudtál valamit:D legalábbis én csak ma olvastam az újabb szigorításokat. Hát mit ne mondjak megint tolakodás meg ezren lesznek a nagy áruházakba. Tömegek lesznek a patika előtt, kígyózó sorok. Azt az kijárási tilalmat elvenném ezt a 8 órás dolgot. Vagy 10-ig kitolnám. A maszk használata kötelező mindenhol.. hát már kezdem megszokni szóval ez a legkevesebb. A határvédelem meg ismerősöm valószínűleg nem jön haza még egy ideig. Kitartás emberek!
2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
42%

Külföldre akár magán, akár üzleti célból miért lehet utazni még mindig? Templomok miért vannak nyitva?

Óvoda, iskolabezárás mire jó, mi változik április 7-től? Semmi: a gyerekek nem lesznek beoltva, a tanárok 62% nem is regisztrált, aki igen, az se igen kapja meg addig. Majd megint tologatják nyárig, a szülő meg forduljon fel.

Ja és SOHA nem fogok maszkban biciklizni. Idióták.

2021. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Boci, boci tarka de sok itt a marha...
2021. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
65%

Gulyás kiáll, aztán 15 perc alatt összecsapják megint az egészet. Ennyi eszük van.

Mondta pl valaki, hogy holnap vagy hétfőtől nincs iskola? Csak a "végét" mondták. Szolgáltatások nem lehetnek, nem volt még 5 perce elmondani, hogy állami doki lesz-e és mit csinálhat? Kaszinó, templom hetek óta szőnyeg szélén van, lapítás. Bölcsődéről egy büdös szó. Már rutinszerűen hallgatnak agyon mindent, majd megtudja a parasztja éjfélkor a Magyar Közlönyből.

2021. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek a halottak se az a jó
2021. márc. 4. 19:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!