Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már megint minek ezek a...

Már megint minek ezek a szigorítások mi szükség erre?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi csak idegesítik a fiatalokat fokozzák a problémákat. Meg nehezítik az életünket, főleg nekünk egészséges fiatal embereknek. Én mondjuk nem járok, jártam szórakozni de nem értem a korombelieket ezt hogy bírják elviselni. Engem csak az idegesít hogy mi ránk akarják tukmálni az oltást. Julcsi néni meg Pista bácsi érdekében. Kösz nem.

2021. márc. 3. 19:12
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
13%
Öööö... mert mondjuk a covid-osok az állami egészségügyben vannak, azért? És mondjuk marhára nem terhelik a magánegészségügyet?
2021. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem orvos, attól még ügyelni szokott, reggeltől másnap reggelig, és bizony van olyan nap, mikor egyáltalán nem tudnak pihenni, akkora a forgalom!
2021. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
18%
32: Akkor meg milyen propagandából van elege? Ti is látjátok, hogy ez nem propaganda, ez valóság.
2021. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem orvos, akkor semmit sem ér, ugye...

Majd ha te is rászorulsz, kedves vitatkozó, és nem fogsz sorra jutni a covid miatt, és hónapokat kell várnod, majd akkor is flegmázz, oksa? Könnyű itt másokat hülyézni, és Janit játszani.

2021. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
71%
Egyet lehet találni. Mondjuk a vírushisztiből, nagyokos. Általában sürgősségin ügyel. Van élet a nem létező járványon és hülyeségen kívül is! Van ám más ezerféle betegség is!
2021. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ne etessük tovább ezt a trollt...
2021. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
18%

Én vagyok a troll, aki tények alapján érvel? :D


Na de, mégegyszer: nem azért állt le az ellátás, mert ahhoz volt kedvük, hanem tele van covidosokkal az eü. És le vannak terhelve az orvosok. Ezt a pár összetett mondatot nem bírják megérteni a 8 általánossal rendelkező kommentelők. Akik szerint én troll vagyok

2021. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, ne vergődj már...nulla százalékosak a hozzászólásaid, biztos nem véletlenül. Hajtogatod a magadét, mindenki hülye, csak te vagy a helikopter. "A bátyám pszichiátrián dolgoziiiik!" Persze. mesélj!

Mindegy én részemről befejeztem, trollokkal tényleg nem érdemes vitába szállni. Good Night!:-)

2021. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
20%

Küldjek neked Messeger üzenetet, amivel bizonyítom, hogy tényleg orvos, és tényleg ott dolgozik? :D


A válaszaim meg azért nulla százalékosak, mert a másik kollégáddal együtt lepontozzátok folyamatosan. Amúgyis, ezen az oldalon rendre az értelmes, tudományra épülő érvek vannak lepontozva, szóval nincs ebben semmi meglepő. Az emberek többsége hülye.


Ja, egyébként meg tanulj meg érvelni. Meg se próbáltál megcáfolni, csak letrolloztál. Tipikus :D

2021. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak ők pontoztak le, én is :D

(egy újabb válaszoló)

2021. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!