Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Regisztráltál már az oltásra?

Regisztráltál már az oltásra?

Figyelt kérdés

Rengeteg embertől hallom körülöttem, hogy beadatná magának az oltást, de még várna. Mintha ezen múlna, hogy holnap megkapja már az oltást, hogy túl hamar regisztrál. De továbbra is sokan ellene vannak még mindig, meglepő módon főleg az idősebbek. Legalábbis én ezt tapasztalom a saját környezetemben.

Ti hogy álltok ezzel?



2021. márc. 4. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

látod, másnak is ez a "gondja" mint nekem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__110..

2021. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
bebir....
2021. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

össze is dőlt a rendszer... :DDDDDD

[link]

2021. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Facebookon valaki írta, hogy a felesége már kapott oltást, és most SMS-ben is kapott behívót oltásra, pedig neki már nem kell.
2021. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Azokat sem ártana jól s.ggbe rúgni, akik évek alatt sem voltak képesek átjelenteni magukat az új lakcímükre.
2021. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15-ös: Szerintem meg a kötözködőket kéne seggbe rúgni. Nem tudom laktál-e már életedben albérletben, de a legtöbb főbérlő mivel nem fizet semmit sem a befolyó lakbérből, ezért bejelentkezni sem engedi a lakóit. Ergo a körzetihez sem tudtam átjelentkezni közel 10 évig. Ráadásul ezalatt az idő alatt teljesen átszoktam a magán egészségügyre, egy sima vérvételt is magán úton csináltatok, mert időpontra megyek, 24 óra alatt kész van, e-mailben jön az eredmény. Nem részletezem ennél tovább az okokat. Ha normális ellátást akar az ember, azért fizetni kell sajnos. Most is csak az oltás miatt jelentkeztem be, mert biztos, hogy nem fog megjelenni a magánszektorban ameddig hiány van belőle, biztosan felháborodást keltene, hogy akinek van rá pénze, az előnyhöz jut. Pláne ha kiváltságokkal is fog járni az oltottság.
2021. márc. 5. 14:50
 17/18 anonim ***** válasza:

15-ös, ez többnyire a főbérlők hibája (biztos van a másik oldalra is példa).

De azért azt mivel magyarázod, hogy valakit olyan helyre hívnak be, ahol soha nem járt?

[link]

2021. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

16-os

És? Attól még nem jó a lakcím. Tömegével vannak ettől függetlenül, akik bár megtehetnék, sem jelentik át.

2021. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!