Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalok! Ti is várjátok már,...

Fiatalok! Ti is várjátok már, hogy beoltsanak titeket? Nektek is ekörül forog a családi beszélgetés az elmúlt hónapokban?

Figyelt kérdés

Engem maga a jarvany nem erdekel,2x atestem rajta, szuleim is, akik bár 60 alattiak, már megkapták az oltást. Viszont tisztában vagyok vele, hogy oltás nélkül nem térünk vissza a normalitáson. Sok múlik majd rajtunk is fiatalokon, hogy be vagyunk-e oltva.


26/F



2021. márc. 4. 22:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Mi nem vagyunk rendszer-birkák. És egyébként is megmondták, hogy nem tudnak semmit, nem lesz utána se nyitás, szóval kár hlyíteni az ifjúságot. De remélem, nekik is van eszük,hogy átlássák a dolgokat.
2021. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Koszi a lebirkazast. Elegge liberalis gondolkodasu vagyok. De azt belatom, hogy nem erjuk el a 60-80%-os atoltottsagot, akkor evekig tartanak majd a lezarasok. Bár ami most vanxaz eleg nagy katyvasz. Szuleim be vannak oltva, megsem latogathatnak meg kulfoldon.
2021. márc. 5. 10:34
 13/38 anonim ***** válasza:
58%
Az összes politikust börtönbe kellene zárni, akkor azonnal véget érne ez a kamujárvány.
2021. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%
#13: ha beoltanak, akkor sem leszel szabad.. Látod, a szüleid sem jöhetnek.
2021. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
A 60-80%-ot nem is fogjuk elérni soha 🤷‍♂️ annyi birka nincs az országban.
2021. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
40%
Birka az aki nem oltatja magát.
2021. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%
A 60%-ot biztosan nem érjük el. Már a portfólió is cikkezett róla mainstream portáltol nem várt módon hogy pl az USA-ban ahol már ehhez bőven van elég oltás is meg a rendszer se egy katyvasz ott sem tudják elérni mert a legtöbb államban 40-50% aki egyáltalán elgondolkodott azon hogy oltasson. Európa sem sokkal "jobb". (mondjuk azóta leszedték a cikket... Vajon miért?")
2021. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
46%
Ápoló vagyok, már megkaptam, nem éreztem semmi kellemetlent. Aki meg birkázott annak elmondom, hogy nem vagyok fideszes, nem ezért akartam magam beoltatni. Nem kellene ebből politikát csinálni!
2021. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
36%
Persze. Az a birka aki oltásellenes.
2021. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
En nem birkazok le senkit, csak kerdezem h aki nem tervez oltatni, az innentol kezdve utaxni, fesztivalozni sem tervez?
2021. márc. 5. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!