Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalok! Ti is várjátok már,...

Fiatalok! Ti is várjátok már, hogy beoltsanak titeket? Nektek is ekörül forog a családi beszélgetés az elmúlt hónapokban?

Figyelt kérdés

Engem maga a jarvany nem erdekel,2x atestem rajta, szuleim is, akik bár 60 alattiak, már megkapták az oltást. Viszont tisztában vagyok vele, hogy oltás nélkül nem térünk vissza a normalitáson. Sok múlik majd rajtunk is fiatalokon, hogy be vagyunk-e oltva.


26/F



2021. márc. 4. 22:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen biztos, hogy nem oltatom be magam, szóval nem.
2021. márc. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
32%

Én maga a vírustól nem féltem eddig, mert az egészségeseken és a fiatalokon tünetmentesen átmegy, de a Brit mutáns az már mindenkit visz.

Ettől félek. Szóval ha jön értesíts oltatom magamat!

2021. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
37%

Igen, BEEE

🐑

2021. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
35%
#34: Én az antarktiszi mutánstól félek, mert bár még nincs itt, de az olyan veszélyes lesz, hogy aki nem oltatja be magát, az mind meghal.
2021. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
42%

Nem, mert nem oltatom be magam.

Aki akar oltasson, nem zavar, de ne szóljon bele senki, hogy én mit csináljak. Elvileg "nem kötelező" az oltás, mégis tukmàlják mindenkirr.

26N

2021. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
29%
Te most csak szórakozol? Te le akarsz nyomorodni és torz szülött gyerekeket szeretnél?
2021. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
56%

Nem oltatom be magam én ezt 1 éve amikor oltásról szó sem volt meg mondtam , ha lesz oltás ha nem én nem kerék . Az kijárási meg mindenféle intézkedésre meg eddig is sz.rtam nagy ívből , boltban kell maszk mert nélküle nem engednek be azon kívül sehol máshol nem veszem fel .

Igen a rendszer ellen lázadók nem tagadom a vírust csak a nagy vírus intézkedések 1 év alatt sem értek sz.rt sem azaz nem használt semmit a nagy hatásosnak mondott intézkedés a kormány meg a média meg hazudik mint mindig ...

2021. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
58%
De azért használtak valamennyit főleg az első hullám idején, akkor időben lépett a kormány. A második, harmadik hullámnál meg késlekedett.
2021. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!