Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalok! Ti is várjátok már,...

Fiatalok! Ti is várjátok már, hogy beoltsanak titeket? Nektek is ekörül forog a családi beszélgetés az elmúlt hónapokban?

Figyelt kérdés

Engem maga a jarvany nem erdekel,2x atestem rajta, szuleim is, akik bár 60 alattiak, már megkapták az oltást. Viszont tisztában vagyok vele, hogy oltás nélkül nem térünk vissza a normalitáson. Sok múlik majd rajtunk is fiatalokon, hogy be vagyunk-e oltva.


26/F



2021. márc. 4. 22:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
69%
Nem!Ne zsaroljon senki sem mert nem tűröm el senkinek sem mindegy ki az.Akkor nem utazunk kész!Majd csökken a turizmus ezáltal.De ha nem csökken az sem érdekel engem
2021. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
25%
A gődénybirkák az oltásellenesek. Tanulatlan buta emberek.
2021. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
57%
De jó hogy te ilyen okos vagy!Még tiszta szerencse hogy van aki megmenti a hazát!Ez igen,le a kalappal.Remélem tripla adagot kapsz és akkor megnyugszol végre
2021. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
33%
Én nyugodt vagyok, a gődénybirkák parádéznak meg tüntetnek. Elnézve a videókat pont olyan hülyék, mint amilyennek kinéznek.
2021. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
64%
19#-es vagyok. Nem ítélek el senkit aki nem oltatja be magát. Viszont nem kéne ferde szemmel nézni azokra, akik felveszik!
2021. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
60%
A lényeg hogy te oltasd be magad mielőbb tripla dózisban és húzz a hátsó feledre is maszkot de duplán lehetőleg🤦‍♂️🤦‍♂️🐑🐑😁😁
2021. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
44%
Én nem nézek ferde szemmel senkire sem de engem ne birkázzon ok nélkül mert nem tudja ki vagyok és mibe vagyok és mi okból nem tudom magam beoltatni.Ne támadjon mert nem jogos és ne okoskodjon mert nem áll jól.Normálisan is ellehet a véleményét,én tiszteletben tartom de akkor ő is tartsa tiszteletbe az enyémet birkázás és buta primitív gödényezés helyett mert nagyon unalmas már.Soros,Brüsszel,Gyurcsány és ezek a dumák mennek évek óta......Most a gödényezés a legújabb.Én nem vagyok Gödény hívő és ha az is lennék kinek mi a fsz köze van hozzá?
2021. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 sisiwrc ***** válasza:
92%
A világ tele van hazugsággal és megtévesztésel😎
2021. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
28) Ezt utalom en is: eddig libsi es fidesznyik volt, most lett godenyhivo libsi es fidesznyik. Egyreszt, a bal oldal miota szimpatizal Gödénnyel? Masreszt, mikor mondtak azt, hogy nincs szükség az oltásra? Mikozben Karacsony es a Momentum is egy sokkal megfontoltabb oltasi tervvel alltak elo. Ne keverjuk mar a szezont a fazonnal. Gondolom, aki nem akar oltani, vallalja a kovetkezmenyeit, de nem hiszem h mimdenki Gödény hívő lenne.
2021. márc. 5. 15:12
 30/38 anonim ***** válasza:
69%
Ők állítják ezt a valótlanságot persze.Igen,vállalja természetesen.Úgyis ha lecseng ez a cirkusz akkor hatályát veszti ez a dolog szóval nem értem mi a baj?Nem érdekel mindenkit Gödény de attól sok igazságot is mond ha tetszik ha nem sokaknak.
2021. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!