Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS apukám elkapta a koronavír...

SOS apukám elkapta a koronavírust és nagyon rosszul van!(?)

Figyelt kérdés

Levegőt kap rendesen, de nagyon gyenge. Ma összeesett, a földön fekszik, magától fel se bírt állni, csak úgy hogy felemelték. Kórházba semmiképp sem akar menni, biztos benne hogy ott ha lélegeztetőgépre tennék, akkor meghalna.😢 Ebben teljesen egyetértek, hívtam 3 magánkórházat, de sehol sem vállalják. Oxigéntől szerintem jobban lenne, hívtam egy oxigénterápiás klinikát is, de az a szám már ki se csöng. Nagyon aggódunk érte, de a kórházból szerintem sem jonne ki élve, oda nem szeretnénk bevinni. 63 éves krónikus beteg, megkapta a kínai vakcinát nagyjából 2 hete, valszeg ott kapta el a vírust is, mert rá pár napra kezdődtek a tünetek, mára lett igazán sz@rul.

Légyszi írjatok, hogy hova lehetne küldene, csakis magán vagy fizetős hely érdekel, Budapesten.



2021. márc. 24. 20:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom igazán!Nem biztos hogy nem éli túl.Azt nem tudom mit írnak a lélegeztetésről de általában nem túl jó de!nem reménytelen eset hogy valaki túléli.Az a szar hogy nem tudsz bemenni hozzá és vele lenni de ne add fel.Minden jót kívánok neki és mielőbbi gyógyulást!🙏
2021. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/149 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs most olvastam hogy - teszttel bemehetsz.Ez jó!
2021. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/149 anonim válasza:
100%
Jobbulást kívánok Neki! Remélem mihamarabb meggyógyul.🙏🙏
2021. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 anonim ***** válasza:
100%
Apukám aki már idős nagyon, tudod mit mond? Ha ő meg egy másik ember beteg, még akkor is van remény, hogy nem ő lesz betegebb! Érted? Sokan lejönnek a lélegeztetőről! Van, akit 1.hétig lélegeztetik, aztán jobban lesz, hiszen folyamatosan kapja a kezelést, infóziót. Vigyáznak rá. Meg Apud nem 80.éves! Még az is túl éli, ilyen is volt már. Az jó, ha bemehetsz hozza, tudod biztatni! Ne keseredj el. Mi itt mind nagyon drukkolunk nektek! Imádkozunk! 👍🌼🌷🌹👍✌️
2021. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/149 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is csak reménykedni tudok. Próbálok úgy hozzáállni, hogy nem lesz baja. Az zavar igazából, hogy apa már délelőtt is rosszul volt, nehéz légzése volt, mégse hívtak hozzá mentőt, mert apa nagyon nem akarta és anya is azt mondta, hogy csak kórházba ne. Én meg mivel nem otthon élek, erről nem is tudtam. Engem csak este értesítettek, amikor szegény apukám összeesett.😭 Először én is a kórház ellen voltam, megpróbáltam neki mást intézni, de sehol se vállalták. Ekkor már mondtam, hogy mindenképp be kell menni, de egyáltalán nem akart. Azon kattogok, hogy mi lett volna ha már délelőtt bemegy, simán lehet, hogy nem kerül életveszélyes állapotba.😢
2021. márc. 25. 18:23
 56/149 A kérdező kommentje:
Olyan kedvesek vagytok, köszönöm szépen nagyon jól esik.😭❤️
2021. márc. 25. 18:24
 57/149 anonim ***** válasza:
100%
Ne ostorozd magad ez miatt. Persze hogy nem akar senki kórházba menni. De most muszáj volt sajnos. Nem laksz otthon, mit tehettél volna? Bízzunk benne, hogy nem sokáig lesz gépen, mert jobban lesz. Anyukád jól van? Figyeljetek oda rá is nagyon.
2021. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/149 anonim ***** válasza:
100%
Hal Istennek, hogy kihivtatok a mentoket, szerintem ha nem korhazban van mar nem elne! Mihamarabbi jobbulast!
2021. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/149 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást apukádnak!
2021. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kívánok és szorítok, hogy felépüljön!
2021. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!