Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS apukám elkapta a koronavír...

SOS apukám elkapta a koronavírust és nagyon rosszul van!(?)

Figyelt kérdés

Levegőt kap rendesen, de nagyon gyenge. Ma összeesett, a földön fekszik, magától fel se bírt állni, csak úgy hogy felemelték. Kórházba semmiképp sem akar menni, biztos benne hogy ott ha lélegeztetőgépre tennék, akkor meghalna.😢 Ebben teljesen egyetértek, hívtam 3 magánkórházat, de sehol sem vállalják. Oxigéntől szerintem jobban lenne, hívtam egy oxigénterápiás klinikát is, de az a szám már ki se csöng. Nagyon aggódunk érte, de a kórházból szerintem sem jonne ki élve, oda nem szeretnénk bevinni. 63 éves krónikus beteg, megkapta a kínai vakcinát nagyjából 2 hete, valszeg ott kapta el a vírust is, mert rá pár napra kezdődtek a tünetek, mára lett igazán sz@rul.

Légyszi írjatok, hogy hova lehetne küldene, csakis magán vagy fizetős hely érdekel, Budapesten.



2021. márc. 24. 20:10
 91/149 anonim ***** válasza:
100%

Pont gondoltam rátok, mi lehet vele. :(

Remélem legközelebb jobb híreket kapsz már!

2021. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/149 anonim ***** válasza:
100%
Úh sajnálom! Reméljük minden jóra fordul, kitartás!
2021. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/149 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívemből kívánom, hogy meggyógyuljon édesapád!
2021. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/149 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, csak gyógyulna meg édesapád! 👍🌻
2021. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/149 anonim ***** válasza:
41%
Ezt kéne olvasnia minden agymosott vírus, oltás és járványtagadónak. Drukkolunk, kitartást!
2021. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/149 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok! Mindennap gondolok rátok, sok-sok kitartást! 🙏
2021. márc. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/149 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 95-ös válaszoló!A kérdező édesapja megkapta az oltás első adagját és valószínű nem alakult a védettsége és amiatt került ilyen válságos állapotba vagy már eleve lappangott benne a vírus és így nem kellett volna oltani hanem előtte le kellett volna tesztelni és ha az negatív aztán beoltani és nem így össze vissza kapkodni.Emiatt kerül sajnos sok oltott lélegeztető gépre mert az immunja nem tud teljes mértékben az oltás feldolgozására koncentrálni hanem jön közben a vírus ami ellen nem úgy védekezik ahogy kellene és legyengül nem kicsit,ennyi.Olvasd vissza az egyik válaszoló mit írt.Így nem lehet oltani vagy még több ember lesz ilyen állapotban de spórolnak a teszten mert az drága.Minden élet számít,igaz?👋👋

Járványtagadók pedig nem olyan sokan vannak mint azt hiszitek és nem kell Gödényt felhozni mert ő sem tagadja a járvány létezését hanem csak bizonyos intézkedésekkel nem ért egyet szóval ne keverjük a szezont a fazonnal

2021. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/149 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező apukádnak jobbulást kívánok!Következő oltása előtt teszt kell és nem lesz gond!

#97

2021. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/149 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon drukkolok! Nincs esetleg a családban olyan, aki átesett a fertőzésen és alkalmas arra, hogy vérplazmát adjon?
2021. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/149 anonim ***** válasza:
69%
Na?
2021. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!