Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel a vakcina megkapása...

Mivel a vakcina megkapása után is elkaphatja az ember a fertőzést-csak enyhébb lefolyása lesz-,akkor az miért oltassa be magát, aki csak azért tenné mert jobban fél a vírus szövődményeitől, mint a vakcina jövőbeni esetleges mellékhatásaitól?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a mielőbbi nyitás, a betegség könnyebb lefolyása, illetve a kórházak véges erőforrásai miatt is kell oltakozni.

Tehát aki azért dönt az oltás mellett, mert fél a vírus által okozott szövődményektől annak rossz az oka, nem? Mivel így is úgy is elkaphatod és valószínűleg el is fogod, ergó a szövődményektől továbbra is félhetsz. Lehet, hogy nem így van, ezért tettem fel a kérdést.

Remélem érthető.



2021. márc. 25. 22:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Plusz az Európa Tanács is nyíltan leírt erről az oltáskérdésről egy határozatot. [link]
2021. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Én csak az oltás kapcsán hallottam és olvastam ezt az ökörséget, hogy meddőséget okoz. Ez nem igaz. A vírus meg ki tudja? Az agyhártyától kezdve mindent támad, nem csak a tüdőt. Nem akarok senkit sem győzködni, mert pont nem érdekel, hogy számomra ismeretlen, jelentéktelen emberek élnek-e vagy halnak és mivel az oltás a beoltottakat védi, így nincs az, mint a maszknál pl, hogy mások nemtörődömsége miatt betegszik meg számomra fontos emberek, szóval ezt tisztázva leírom a véleményemet: Szerintem az oltás esetleges mellékhatásai és későbbi esetleges, talán lesz szövődménye még mindig jobban elhanyagolhatóbb, sőt elenyésző ahhoz képest, amit ez az átkozott vírus okoz. A fiatalság és egészség sajnos nem garancia, ez megdőlt.
2021. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
40%
Aki olt az örült ha be is oltja magát egy idö után 6 hónap és megszünik a védetség.Ha meg évente oltja magát mert a vírus marad ki fogja fizetni minden évben az oltást.Szerintem azt a pénzt jobb helyre is tehetnék.De ez csak az én véleményem én arra vagyok kiváncsi hogy, a korlátozások megszünek e valaha.És mi gátolja meg a kormámyt abban hogy, újra csinálják mert a tüntetüket pénz büntetésel fenyegetik.A hétköznapi ember jogaiért ki fog ki állni vagy szimplán mimdenki el megy 1 élhetöb helyre ahol élhet korlátozások nélkül.
2021. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%
Ingyenes az oltás, nem hiszem, hogy fizetőssé teszik. Ha mégis, akkor is még mindig olcsóbb, mint pl. a covid szövődményeinek terápiája, esetleg egy temetés. Jobb, mint meghalni. Amúgy "nagy szabadság harcosok", feltünt, hogy nem csak Mo-n vannak korlátozások? A vírus mindenhol ott van. Amúgy az oltás előnye lenne az is, hogy minél többen védettek, annál kevesebben kapják el, végül talán eltakarodna, mint ahogyan a pestis is eltünt.
2021. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
"Feltünt", vagy helyesebben feltűnt, csak érdekes módon, a kormány nem állt azok mellé, akik elvesztették a munkájukat. A covid szövődményeivel jössz, amire semmi bizonyíték nincs. Akkor jogosan az oltások mellékhatásától is lehet tartani.
2021. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"Aki olt az örült ha be is oltja magát egy idö után 6 hónap és megszünik a védetség.Ha meg évente oltja magát mert a vírus marad ki fogja fizetni minden évben az oltást.Szerintem azt a pénzt jobb helyre is tehetnék.De ez csak az én véleményem én arra vagyok kiváncsi hogy, a korlátozások megszünek e valaha.És mi gátolja meg a kormámyt abban hogy, újra csinálják mert a tüntetüket pénz büntetésel fenyegetik.A hétköznapi ember jogaiért ki fog ki állni vagy szimplán mimdenki el megy 1 élhetöb helyre ahol élhet korlátozások nélkül."


Van hiteles, tudományos bizonyítékod, hogy mindegyik oltás legfeljebb 6 hónapig véd?


"Plusz az Európa Tanács is nyíltan leírt erről az oltáskérdésről egy határozatot. [link]


Jó lenne utánanézni, hogy mi is az az európai tanács, mik a jogkörei.

Halkan megsúgom, ez a határozat nagyjából egyenlő a Tápióbicskei Lufifújó Klub hasonló témában tett határozatával. Nem jelent semmit.

2021. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!