Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A terheseket miert fontosabb...

A terheseket miert fontosabb oltani mint a dolgozo embereket?

Figyelt kérdés

Ok amugy is otthon vannak, azert kapjak a penzt, hogy pihenjenek es nyugalomban keszulhessenek a kicsi erkezesere...


Aki dolgozni jar az nyugodtan elkaphatja a virust es felfordulhat ezek szerint?



2021. ápr. 4. 09:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Ilyet ki mondott?

Azon miért nem haborodsz fel, hogy a 90 éves mamit, aki utcára se megy, és amúgy is max

pár éve van hátra, hamarabb oltják, mint azt, aki dolgozik, munkába jár?

A 90 éves mami veszélyeztetettebb az elpatkolás szempontjából mint te, ezért hamarabb kap oltást.

A terhes veszélyeztetettebb elpatkolás szempontjából, mint te, ezért hamarabb kap oltást.

Tök ugyanaz. Mit nem értesz?

2021. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz, a mammer nem valasztotta, hogy jarvany kozepen akar 90 eves lenni.

Ellenben a varandos tudta, hogy jarvany van, ennek ellenere bevallalta a gyereket (mert ugye nem a szent lelek aldja meg vele).


A masik: megsugom aszthmas vagyok, honapok ota varok es semmi. A szomszed 2 honapos terhes es mar behivtak. Magyaran forduljak fel mert vele szemben az en eletem nem szamit.

2021. ápr. 4. 10:59
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően én se tartom túl okosnak azt, aki a jelen helyzetben terhességet vállal. De azért ilyen mérhetetlen gyűlölettel nem kell lenni a terhesek iránt. Nem ők könyörögték ki, hogy soron kívül oltsák őket, csak élnek a lehetőséggel, ha már van. Te is ezt tennéd.

Egyébként érdemes jelezni a háziorvosodnak, hogy bármilyen vakcinát elfogadsz, akkor hamarabb sorára fogsz kerülni, mert a sok idióta válogat. A fel bontott oltóanyagot meg fel kell használni, különben kuka. Nekem nem egy ismerősöm így kapott oltást. Az, akit hívtak, nem akarta, így megkapta más.

2021. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyulolettel felejuk, nem azt mondtam, hogy nekik ne jarjon semmi. Nyilvan oket is kell vedeni!


De! Ok alapbol vedettebb helyzetben vannak, mint aki dolgozik. Engem nem irnak ki veszelyeztetett tappenzre azert, mert fulladok es nem is mehetek home office-ba /pedig el tudnam vegezni a munkam itthonrol is/. Oket meg igen es meg oltast is soron kivul kapnak kulon oltopontokon.


Joggal erzem ugy, hogy az en eletem (es a tobbi dolgozo embere) nem szamit.

2021. ápr. 4. 11:21
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

Minden élet számít,tudod.....🤣🤣

Propaganda az egész,semmi más.Nekem mondjuk mindegy mert nekem nem kell az oltás.Csakha nagyon muszáj de qvára nem vágyom rá

2021. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy kismama covidos lesz, akkor fennáll az a kockázat, hogy szervezete nem tud elég oxigént biztosítani a babának, akit így a kismama elveszít. A legnehezebb gyász az anya gyásza. A következő babára legfeljebb évek múlva vállalkozik.
2021. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
A 2 hónapos terhest még biztosan nem oltották be, mert a 12. hét után oltanak csak.
2021. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem kaphatnak mindenféle gyógyszert, mint a nem terhesek. Ésnem,nem otthon vannak.
2021. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Terhesség kockázati tényező. Ennyi.
2021. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
50%
Kérdező,te tényleg ennyire ostoba vagy és rosszindulatú? Nehogy már élet és élet között különbséget tegyünk! A terhesség kicsit komolyabb,mint az asztma szerintem, de ezt a lelkiismeretedre bízom...:)
2021. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!