Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bemernétek adatni az astrazene...

Bemernétek adatni az astrazeneca vakcinát fiatalként?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Nézegettem, hogy csak 67% a hatékonysága, még az orszé is jobb.. elfogják ezt fogadni külföldi utazásnál?

#vírus #Fake Virus #kungflu #manmadevirus
2021. ápr. 15. 13:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
24 vagyok, engem holnap oltanak ezzel. Eleinte én is féltem tőle a rémhírek miatt, de utánajártam témának és kamu az egész cirkusz körülötte. Teljesen jó vakcina.
2021. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

De ha arra a kártyára amit oltás után kapnak az emebrek, nincs ráírva hogy melyiket kapta, akkor ha mennek nyáron nyaralni es ha xy-ba csak zy oltással lehet menni akkor azt honnan fogják tudni?

Nekem ez a furcsa.

2021. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

És a kisbabákat nem vihetik nyaralni mivel azoknak túl veszélyes az oltás.

Az lesz mint tavaly, ősszel kezdődik a 4. Hullám

2021. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
#12, megoldják majd, ne aggódj. Van rajta egy qr-kód, egyelőre a hivatkozott weboldalon csak annyi van, hogy covid ellen van immunizálva az illető. De azt bármikor át lehet írni arra, amit az állam gondol. (Cserébe persze semmi akadálya nem lesz, hogy naplózzák, ki merre jár. Inkább ez a gázos szerintem. Pár hónapig nem gond, de utána vajon megszüntetik a rendszert?)
2021. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

..."naplózzák ki merre jár"

Ez aranyos. Okostelefonod és bankkártyád ugye van? Mert akkor eddig sem volt akadály.

2021. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

#15, az nem érdekel. De ezt az állam csinálja, ami szerintem sokkal gázabb. Telefontársaságot, bankot akkor váltok, mikor tetszik, államot váltani macerásabb.


A másik, hogy ezzel plusz egy eszközt adunk az állam kezébe, hogy ha nem tetszem nekik, bármikor letilthatnak központilag. Ami elég ciki, ha még az élelmiszerboltban is kell a kártya majd, de már úgy is, ha a külföldre menéshez kell. Mi lesz, ha letiltják az igazolványom, ha nem fizettem be egy közlekedési bírságot? Vagy az adót? Vagy csak kinn voltam egy tüntetésen? Mert innentől kényelmes eszközük lesz hozzá.

2021. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

#17

Rohadjon meg mindegyik állam, amelyik egyik napról a másikra dönt úgy, hogy sokmillió embert megszívat, akiket már beoltottak. Ezt már nem lehet követni, mikor épp melyik elfogadott, nem elfogadott. Inkább nem is erősítem annak az országnak a turizmusát, amelyik ilyen pofátlan.

2021. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
74%

Az Astránál rájöttek, hogy 80% felettire feltornázódik a hatékonysága, ha 12 hétre kitolják a második oltást. A vakcinában használt adenovírus vektorhoz miatt, részletes elemzés itt: [link]

Jelenleg Magyarországon is az a protokoll, hogy 12 hétre adják a második vakcinát.


Sajnos hasonló számok vannak, voltak a többi vakcinánál is, csak azok miatt jelenleg nem verik a tamtamot ilyen hangosan. Pl. [link]

De bármilyen gyógyszer, oltás veszélyes.

2021. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy max ha Amerikába akar utazni, az ne válassza az Astra oltást.


Biztos nem lesznek kivètelezèsek itt Eu-n belül. Minden vakcina hatékony.

2021. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!