Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bemernétek adatni az astrazene...

Bemernétek adatni az astrazeneca vakcinát fiatalként?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Nézegettem, hogy csak 67% a hatékonysága, még az orszé is jobb.. elfogják ezt fogadni külföldi utazásnál?

#vírus #Fake Virus #kungflu #manmadevirus
2021. ápr. 15. 13:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
Igen, be is adattam már az elsőt. 30 éves vagyok, fogamzásgátlót szedek évek óta. Első éjszaka volt rossz, hidegrázás majd láz, iszonyú szomjúságérzet, majd másnapra elég erős fáradtságérzés, kialudtam magam és harmadik napra már csak a karom éreztem picit ahol megszúrtak mintha enyhe izomláz lenne benne. A semminél bármelyik vakcina jobb már szinte, a kínai kivételével én bármelyiket elfogadtam volna, hisz attól hogy lélegeztetőgépre kerülj és belehalj megvéd és ez a legfontosabb!
2021. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

31/F

Nekem 4 napja adtak be, eddig semmilyen tunetem nincs, talanegy pici almossagot leszamitva. A vedettsegi igazolvany valoszinuleg kulcsfontossagu lesz, en ezert adattam be, a Covidtol sose feltem egy percig se. Ha masert nem, ezert erdemes elfogadni.

2021. ápr. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
#22 jó neked, nekem 4 napja adták be és azóta is rossz a hasam, hasmenés, néha hányinger, folytonos étvágytalanság pedig így is elég vékony vagyok...aznap éjjel láz, nagyon magas pulzus...kell a francnak a második adag, azt hittem belehalok, úgy vert a szívem. A koronától én sem félek, úgy ment át rajtam anno, mint egy sima nátha, ez a sz*r vakcina sokkal rosszabb egy fiatalnak. Most nem kimondottan az Astrát szidom, a többinek is ugyanilyen hatásai lehetnek.
2021. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
#23, amúgy a második adagtól elvileg enyhébb mellékhatásokra számíthatsz. Ha már végigszenvedted az elsőt, szerintem nem érdemes kihagyni a másodikat, mert az oltásigazolvánnyal rosszul járhatsz. Azt meg egyelőre nem nagyon veszik figyelembe, hogy aki átesett rajta, annak egy oltás is simán elég az immunitáshoz. Ezvan :-(
2021. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
63%
#23 ez nagyon emberfüggő. Ismerek olyat akinek 50 évesen semmi mellékhatása nem volt az Astratól, meg olyat is aki 20 évesen belázasodott tőle 3 napra, ami amúgy tök természetes oltási immunreakció. Van akit jobban megvisel, van akit kevésbé, téged sajnos jobban, de valóban úgy van hogyha az elsőnél erősebb mellékhatások voltak, akkor a másodiknál már nem lesz. Most már szerintem mindenképp adasd be a másodikat. Egyrészt a védettségi igazolás miatt, másrészt a védettség miatt. Tök jó hogy nem viselt meg a Covid, de másodszorra elkapod lehet ledönt a lábadról. Teljesen egészséges emberektől is hallottam hogy úgy megviselte őket az oltás, hogy sose voltak még olyan szarul.
2021. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#25 nem tudom, addig még van 3 hónap, bármi történhet. Az engem nem vígasztal, hogy mást esetleg nem viselt meg.
2021. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
31%

"hasmenés, néha hányinger, folytonos étvágytalanság pedig így is elég vékony vagyok...aznap éjjel láz, nagyon magas pulzus"

23as Ez a Covidnak a tünetei!

2021. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
#27 meg az oltás utáni immunreakció..😀
2021. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk mivel a covid-tünetek közül sok igazából immunreakció, nem csoda, hogy az oltás is ugyanezeket váltja ki...
2021. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Akkor lehet covid is!?
2021. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!