Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Válogassak, vagy adassam be,...

Válogassak, vagy adassam be, ami jön?

Figyelt kérdés

Elég bizonytalan voltam, mert a családom durván konteohivő, de a környezetemben annyian lettek betegek, sőt egy kollégám teljesen váratlanul el is hunyt, hogy úgy döntöttem regisztrálok. Ez par hete meg is történt. De azért néha mikor anyám küldi az illuminátus meg hasonló videókat beparázok, még úgy is hogy több egészségügyis ismerősöm van, akik kacagnak ezeken.

Az Astrát félnék beadatni kicsit, a többivel kapcsolatban nyitott vagyok. A nyugatit támadják, hogy új technika nem tudjuk még a hosszútávú hatásait, a kínait azért mert sz&r és nem hatásos...nehéz eligazodni.

Ti ha választhatnátok melyiket kérnétek? Lenne olyan, amit nem fogadnátok el? Ha azt mondom, hogy valamelyiket nem kérem, akkor majd hívnak, ha lesz más?

Köszi


25/N



2021. ápr. 22. 23:54
1 2 3
 11/23 krwkco ***** válasza:
45%

#10

"a közvetlen kollégám nem igazán hitt a vírusban, és tojt az elővigyázatosságra"

Sajnos vannak ilyen emberek. Köszi a választ.

Mielőbbi gyógyulást és vigyázz a családtagokra. Gargalizálj Oral B-vel az érdekükben.

[link]

2021. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez a cikk igaz lenne, el se kaptam volna... Oral b fogkrémet, és szájvizet használok...
2021. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Az egész élet próba-szerencse kérdése. Valójában nincsenek laboratóriumi pontossággal kivitelezett összehasonlító vizsgálatok. Nem kell sokat tökölni, válaszd azt, amit felajánlanak.
2021. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 krwkco ***** válasza:
27%

#12

A szájvized is Oral B? Az Oral B szájvízben van cetilpiridinuumklorid (CPC).

Egyébként elég hosszan végigkövettem a cikk mögött álló tudományos publikációkat. Mások is megerősítették a CPC SARS-CoV-2 vírusölő hatását.

2021. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat, megnyugtattak és hasznosak voltak!:)
2021. ápr. 23. 13:32
 16/23 anonim válasza:
76%

-------------


Mo.-on kb. minden 11. ember elkapta már a covidot és pl.: számoljunk azzal h. minden 100. covidos meghal miatta.



Ezzel szemben, a pl.: talán legrosszabb hírű oltás, az Astránál kb. 14 ember halt meg a 17 millió beadott angliai oltásból (és még nem is hozható össze a a trombózik az oltással.., dehát mind1, számoljunk így).



Azaz, kb. 11*100 = "1:1100" az esély h. Mo.-on Covidba vki meghaljon az elkövetkező években.



Ezzel szemben, oltásnál "1:1214000" az esély h. trombózisban meghalj az oltás miatt.



Ezért a kisebbik rossz az oltás (a "rossz" szót ki se mondom inkább egy oltásnál, mert nincs közismert rossz az oltásokban.).



Az oltás kb. 1000x jobb megoldás, mint a covid, de egyszerűen nem érdekli ez az érvelés.


-------------

2021. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, de felnott ember vagy, mar sajat dontest kell hoznod.


Par evvel vagyok idosebb. Itt a nyar, szeretnek ugy kimenni a margit szigetre, hogy nem kell attol tartanom, hogy a bkv-n benyalom es ki tudja, korhazba kerulok-e miatta. Gondolom te is mennel mar ide-oda.


Tul akarok lenni rajta es szeretnek ugy az utcan jarni, hogy hiaba van rajtam maszk, ne kelljen hajlongatnom a maszk nelkuli emberek elol.

2021. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
Ezt a kérdést mindenkinek magának kell meghoznia. Amelyik vakcinában megbízol, fogadd el. Ha mindegyikben megbízol, fogadd el bármelyiket. Én csak abban bízok és fogadom el, amit az európai gyógyszerhivatal jóváhagyott. Ha te elfogadod a többit is,te dolgod. A felelősséget a saját döntéseidért magadnak kell vállalnod. Ne azért adasd be magadnak, mert itt a gyk-n vki név nélkül azt mondta. Mérlegeld a saját helyzeted, mennyire vagy veszélyeztetett a vírustól, elkaptad-e, már, terhes vagy-e, mennyire félsz a megbetegedéstől, mik a kockázatok, előnyök. Ezt magadnak kell mérlegelned, majd döntést hoznod. Senki nem fogja helyetted a felelősséget átvállalni.
2021. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Ja, ahogy irtam.


Felnottnek lenni=felelosseget vallalni a sajat donteseinkert es a sajat dolgunkat intezni, nem a tobbi ember elfogadasara varni

2021. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%
Hat ha be is adatom egyszer meg jo h valogatok 😀 van amelyiket else fogadjak egy csomo orszagba.
2021. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!