Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Válogassak, vagy adassam be,...

Válogassak, vagy adassam be, ami jön?

Figyelt kérdés

Elég bizonytalan voltam, mert a családom durván konteohivő, de a környezetemben annyian lettek betegek, sőt egy kollégám teljesen váratlanul el is hunyt, hogy úgy döntöttem regisztrálok. Ez par hete meg is történt. De azért néha mikor anyám küldi az illuminátus meg hasonló videókat beparázok, még úgy is hogy több egészségügyis ismerősöm van, akik kacagnak ezeken.

Az Astrát félnék beadatni kicsit, a többivel kapcsolatban nyitott vagyok. A nyugatit támadják, hogy új technika nem tudjuk még a hosszútávú hatásait, a kínait azért mert sz&r és nem hatásos...nehéz eligazodni.

Ti ha választhatnátok melyiket kérnétek? Lenne olyan, amit nem fogadnátok el? Ha azt mondom, hogy valamelyiket nem kérem, akkor majd hívnak, ha lesz más?

Köszi


25/N



2021. ápr. 22. 23:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%

nem lesz olyan.


Mit képzelsz, majd únión belül nem engedik be a másik úniós polgárt, mert XY dolgot kapott? Gondolkozzál már egy kicsit.

2021. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%
Ki beszelt uniorol
2021. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen mindegy.

Az uj se olyan uj, tobb evtizede foglalkoznak vele, emberen nincs régóta.

2021. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!