Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatnátok magatokat, ha igen...

Oltatnátok magatokat, ha igen melyikkel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 00:34
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
63%

-------------


Mo.-on kb. minden 11. ember elkapta már a covidot és pl.: számoljunk azzal h. minden 100. covidos meghal miatta.



Ezzel szemben, a pl.: talán legrosszabb hírű oltás, az Astránál kb. 14 ember halt meg a 17 millió beadott angliai oltásból (és még nem is hozható össze a a trombózik az oltással.., dehát mind1, számoljunk így).



Azaz, kb. 11*100 = "1:1100" az esély h. Mo.-on Covidba vki meghaljon az elkövetkező években.



Ezzel szemben, oltásnál "1:1214000" az esély h. trombózisban meghalj az oltás miatt.



Ezért a kisebbik rossz az oltás (a "rossz" szót ki se mondom inkább egy oltásnál, mert nincs közismert rossz az oltásokban.).



Az oltás kb. 1000x jobb megoldás, mint a covid, de egyszerűen nem érdekli ez az érvelés.


-------------

2021. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%

11-es kezd el újra számolni, miután tudod hányan haltak meg covidban.


https://www.youtube.com/watch?v=l2hgvBYseW4

2021. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
Én beoltatnám magam és be is fogom! Az, hogy már melyiket kapom azt nem én döntöm el, igazából mindegy. De mindenképp beadatom, mert fontos a saját magam és a családom egészsége is.
2021. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
73%
Voltam koronas, utana pedig astrat kaptam es tokeletesen jol vagyok
2021. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
90%
Szputnyikot kaptam.
2021. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Fél év alatt összekutyultak egy vakcinát, nem thdni lesznek e látens mellékhatásai"


De könyörgöm, épp előtted írták le, hogy a betegségre ezerszer nagyobb az esélyed, annak pedig sokkal súlyosabb lehet a hatása, és a hosszú távú mellékhatásáról éppúgy nem tudni semmit. De azért egy elölt vírus mellékhatása, ha van is, az józan paraszti ésszel is kisebb vagy semennyi a víruséhoz képest, nem?? Ehhez nem kell egyetemet végezni.

2021. ápr. 24. 00:04
 17/29 anonim ***** válasza:
27%

"hogy a betegségre ezerszer nagyobb az esélyed, annak pedig sokkal súlyosabb LEHET a hatása"


arról a betegségről beszélsz ami az emberek többségén szinte tünet nélkül átment.

Nálunk volt általános tesztelés amikor az egész céget letesztelték és 70 ember lett pozitív,őket hazaküldték.

Elmondom a tüneteket :fűnyírás ,bográcsolás ,betonozás,tv-zés,otthon punnyadás.

Ez egy vicc ,máskor ha valaki influenzás akkor otthon szenved egy vagy két hetet mint a kutya ,nem vigyorogva lustul otthon.

És most ne gyere nekem azzal h van aki meghal tőle mert ez minden betegségre igaz.Az arányokat kell nézni és azokat a károkat amit az intézkedések hoztak.

2021. ápr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagyok oltás ellenes, de ezt most bizony még akkor is kihagyom, ha a szabadság jogaimban korlátoznak.


Ha 3 év múlva lesz valakinek komoly baja az oltás miatt, azért ki vállal felelősséget? A gyógyszergyártó cég vagy a gyógyszerészek??? Logikus hogy senkit nem fog érdekelni...

2021. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%
Én nem félek semmilyen mellékhatástól,de a zsarorásnak nem fogok engedni!Nem vagyok kutya h lassan oltási bilétával a nyakamban kelljen élnem,meg oltási könyvvel.Ez nálam elvi kérdés.
2021. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
5%

Kedves kerdező, feltettél egy kérdést én pedig válaszoltam. Ha tudkm, hogy azért kérdezed, hogy aztán meg akarj győzni az ellenkezőjéről akkor inkább nem írok. Mindenkinek saját döntése.

13 voltam

2021. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!