Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatnátok magatokat, ha igen...

Oltatnátok magatokat, ha igen melyikkel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 00:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%
Én az Astra-t kaptam meg, semmi bajom nem volt utána.
2021. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom már láttátok e védettségű igazolványt, főleg azok, akik azt írják, hogy orosszal nem lehet külföldre menni.... A szüleim orosszal vannak beoltva, megkapták a kártyát és egyiken sincs rajta, hogy mivel oltották be őket. A QR kód leolvasásakor sem jelenik meg ez az info.plusz: Lejárat nincs rajta.
2021. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
65%
Én a kínain és az Astran kívül bármelyikkel. Legjobban a Pfizernek vagy a Modernának örülnék, de az oroszt se utasítanám el.
2021. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
57%
Az igaz, hogy nem lehet Izraelbe utazni, ha kínait kapsz?
2021. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Astrát kaptuk.Lengyelország kivételével bárhova lehet utazni a kínai és az orosszal js..Mi most megyünk majd 1 hét Izrael,utána a Távol-Kelet,s nyár végére még egy Norvégia befigyel;-)
2021. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Egyikkel sem!
2021. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#23

Ha külföldre mész, akkor az EU-s Covid-passportot nézik, amiben benne lesz az oltás típusa. Ez a system csak júniusban fog indulni. Országonként lesz eltérő, hogy ki mit fogad el. (EMA által engedélyezett vakcinákat minden EU tagállamnak kötelező lesz elfogadnia, ebbe a listába vélhetően májusban csatalkozik az orosz koktél is.) Nyilván azoknak az országoknak mindegy lesz az oltás típusa, ahol fontos vagy, mint turista. (Horvát, olasz, görög, spanyol stb. A vaskalaposságot az ilyen északi, sznob országoknál tudom elképzelni, mint Izland, Dánia vagy pl. Norvégia. A magyar védettségi igazolványt külföldről hazatéréskor fogod tudni érvényesíteni úgymond, ezzel elkerülve a karantént és/vagy a tesztelést. Kiutazásnál azzal sokmindenre nem megyünk.

2021. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem tegnap oltottak Modernával, én ezzel vagy Pfizerrrel akartam oltatni magam, összejött. Én astráról ismerősi körben jókat hallottam, de túl sok tényleg a kettő oltás közötti idő. Szóval én max még a szputnyikot adattam volna be, ha nagyon nyaralhatnékom lett volna már (kínait viszont abszolút nem, mivel EMA nem fogadja el tudtommal még továbbra sem, és nem is tervezik)
2021. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Görögországba vagy Horvátországba már most lehet menni a kínaival is.
2021. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!