Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3x teszteltem magam november...

3x teszteltem magam november óta, eddig nem talált meg a Covid. Lehet hogy egyáltalán van olyan hogy a szervezete valakinek olyan erős hogy "nem tapad meg" a vírus? Vagy eddig ekkora szerencsém van? ;)

Figyelt kérdés
Pedig naponta utazom tömegközlekedéssel, munkahelyemen a kapcsolatok olyan hogy mindenki megfog mindent, pl kilincshasználat, közös konyha stb..

2021. jún. 5. 18:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Majd 2 évig Bp-en szambáztam többszöri átszállással BKV-n. Semmi bajom nem volt.

Pont most telt le a 10 nap karantén, ugyanis műtét miatt teszteltek s pozitív lett. De tünetmentes vagyok/voltam... szóval ki tudja, de hiszek abban, hogy ,ha normális kaját eszünk, vitamint stb. Akkor túl lehet jutni rajta. Persze ez nem garancia.

Én hála Istennek csak ennyi volt. (Reméljük)

2021. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Simán lehet hogy tünetmentesen átvészeli valaki.

Nekem is volt aki mesélte hogy pozitív lett és nem akarta elhinni

2021. dec. 4. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!