Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3x teszteltem magam november...

3x teszteltem magam november óta, eddig nem talált meg a Covid. Lehet hogy egyáltalán van olyan hogy a szervezete valakinek olyan erős hogy "nem tapad meg" a vírus? Vagy eddig ekkora szerencsém van? ;)

Figyelt kérdés
Pedig naponta utazom tömegközlekedéssel, munkahelyemen a kapcsolatok olyan hogy mindenki megfog mindent, pl kilincshasználat, közös konyha stb..

2021. jún. 5. 18:16
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Igen. A szervezet változik. Van amikor az ember a kezét nem mossa és úgy semmi baja, valamikor meg könnyen gyomorrontást kap.

Érdekes a működés.

Jó a megelőzés, pl ha bírom a meleget, maradok a komfortzónában, nem öltözöm túl.. :) na de mindenki más..

A lényeg:

A teszt nem mutatja. Ennek örülök, klassz.., azért is ez a kérdés hogy eddig semmi. Ha kimutatná a teszt legalább tudnám hogy oké, találkoztunk.. így tünet nélkül, korona nélkül.

Akkor létezhet hogy nem kerül a szervezetbe és nem mutatják ki.

2021. jún. 5. 21:14
 12/32 anonim ***** válasza:
90%
Ausztriában élő ismerőseinknél a gyerek vitte haza a vírust az oviból, anyuka elkapta, apuka nem, se pcr, se később ellenanyag teszt nem mutatta ki, hogy átesett volna rajta.
2021. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én is ismerek 1 párt, egyik átesett, együtt élték a mindennapjaikat, a pasinak semmi baja, nem kapta el a barátnőjétől valahogy.
2021. jún. 5. 22:50
 14/32 anonim ***** válasza:
69%

Meg csak nem is a jo immunrendszeren mulik. Nagyon szamit, valaki mekkora adag virusnak lett kiteve. Itt, Angliaban kozvetlen ismeros idosotthonban lako eletuk legvegso szakaszaban vegetalo oregek maszkos beoltozott szemelyzettol kaptak el, es mindenki enyhe tunetekkel veszelte at, szinte zero immunrenszerrel.

Eros fiatal ismerosom pedig ket honap lelegeztetes utan korhazban labadozik, es egy emberi roncs. O munkahelyen vagy buliban kapta el, maszk nelkul orakig tarto kozelsegben.

2021. jún. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 valaki : ***** válasza:
78%

Ugyan így vagyok. De én ápoltak is koronavírusost (családtag). Tömegközlekedés, csak a munka helyemre jutok be 3 busszal.

És nem. Vagy szerencse, vagy csak egyszerűen nem fertőződtünk meg. A koronavírus sem olyan, hogy tuti elkaod.nem egy olyat ismerek, akinek az egész család pozitív volt, köztük párja is, fiatalok, csókolóztak, intim kapcsolatban is voltak mikor még nem tudták, és mégse kapta el (érdekes, mert az ilyenek mind lányok, akiket ismerek :D)

Jó ég tudja, mi az oka ennek.

2021. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
8%

Vagy elkapod a vírust, vagy nem, nincsen köztes állapot, hogy "lepattan" rólad a vírus. 3x random teszelés nem mond semmit, antitest vizsgálat alapján meg lehet tudni, hogy átestél-e már a betegségen, akár tünetmentesen is.


Olyan, hogy erős immunrendszer, meg immunrendszer erősítés nem létező kifejezések. 2 állapotú rendszer: Vagy működik, vagy nem.

2021. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 krwkco ***** válasza:
30%

"egyszerűen jó az immunrendszered mint bárki másnak akin nem ment át egyszer sem."

Ez a "jó immunrendszer" egy visszatérő ostobaság. Nincs olyan immunrendszer, amelyik megállítja a vírust az orrlyuk vonalában.

Akik az immunrendszerüknek köszönhetően birkóztak meg a betegséggel, ott az immunrendszer gyorsan reagált és antitestekkel megakadályozta a vírus komoly elszaporodását.

Náluk az antitest teszt kimutatja, hogy betegek voltak.

2021. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
69%

Oltatlan vagyok, 3-an voltak covidosok itthon, a családban tesztek szerint. Busszal járok dolgozni, vidéken, ahol az emberek nagy része nem hordja szabályosan a maszkot. Mindezek ellenére az én tesztem negatív lett, miközben az egyik munkahelyi kollégámé pozitív(0 tünettel persze), akivel mindig egymás mellett ülünk az étkezőben. Életvitelemről annyit, hogy egészséges életmód párti vagyok, vitaminokat szedek, egészségesen táplálkozok, viszont egy vállsérülés miatt 3 hónapja nem tudok úgy sportolni, mint előtte, minimális edzést és gyógytornát végzek egyelőre.


Egyébként buszsofőrökkel is szoktam beszélgetni, ők is azt mondják, hogy nem voltak betegek és nem tudnak róla, hogy bármelyik kollégájuk is megbetegedett volna...

Mindenki olyan következtetést von le, amilyet akar. 🙂

2021. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Melyik tesztet ajànljátok? Elisa v. Centaur?
2021. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
7%
A 18-as egy vírustagadó laposföldhívő gödényista sarlatán. Amúgy pont ez a tapasztaltom nekem is. Kamu ez, úgy ahogy van.
2021. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!