Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3x teszteltem magam november...

3x teszteltem magam november óta, eddig nem talált meg a Covid. Lehet hogy egyáltalán van olyan hogy a szervezete valakinek olyan erős hogy "nem tapad meg" a vírus? Vagy eddig ekkora szerencsém van? ;)

Figyelt kérdés
Pedig naponta utazom tömegközlekedéssel, munkahelyemen a kapcsolatok olyan hogy mindenki megfog mindent, pl kilincshasználat, közös konyha stb..

2021. jún. 5. 18:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Férjem elkapta, szarul volt, de nem került korhazba. Én ápoltam és nem kaptam el.
2021. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

20!


18-as vagyok. Kihagytad, hogy liberális, sorosbérenc, kommunista. ;)

2021. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Most volt az egyik városban meghirdetve teszt, elmentem, még mindig nem talált meg a vírus
2021. dec. 3. 20:07
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak full immunis emberek
2021. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

Volt erről egy cikk, ne kérjetek forrást mert nem emlékszem, hol olvastam, de valóban valami ilyesmit írtak, hogy van aki immunis. Most vizsgálják, hogy miért.

De nem baj, azok is belesznek oltva, aztán b@szhatják az immunitásukat. 😃

2021. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Eddig 2 covidos volt a környezetembem, egyszer az anyám, másszor a feleségem. Egyszer sem kaptam el, szóval biztos, hogy immunis lehetek, bár én nem fizettem ezért a szaros antitestes vizsgálatért 10+ ezreket, elég ha tudom, hogyha bajom lett volna, akkor már rég bajom lett volna.
2021. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Apuék tesómék laknak, mert pont költözésbe vannak. Tesómék elkapták, aztán anyu is, végül apu is. Apu kórházba van, oxigént kap. Senki nincs oltva. Sógornőm a Covid eleje óta napi 3 órát tömegközlekedik. Most vitte haza. Pedig eddig is sok beteg volt körülötte. Ez szerintem leginkább szerencse, vagy a mutációk. Ja, nem vagyok sem vírustagadó, sem oltásellenes, de oltáspárti sem. Nem tudom, mi lenne a legjobb. Munkatársam volt beteg, előtte nap még egy kocsiban utaztunk 140 km-t. Most tesómékkal találkoztam, ennek 10 napja, utoljára hétfőn teszteltem, negatív vont, tünetem mai napig nincs, (lekopogom) Munkámból kifolyólag napi 50-100 emberrel találkozom, volt olyan nap, hogy mint kiderült, 12 igazoltan fertőzőnél voltam. Eddig megúsztam, remélem így is marad. De apuért aggódunk.
2021. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos párom családjában volt most haláleset, valszeg ők már a deltát fogták ki, egy házban él 2 generáció, először a fiatalabbak kapták el, sorban kórházba kerültek, aztán jöttek az ötvenes èveik végén járó szülők, de ott az édesapa nem jött már ki. Nem volt egyikük sem oltva, ezt büszkén vallották, ahogy azt is, hogy ez a vírus nem is létezik, majd hogy csak a gyengéket viszi, őket nem (tényleg erős, egészséges emberek). Aki meghalt, be se akart menni a kórházba, így amikor bekerült, már nem volt sok esélye. Megpróbált elbúcsúzni a családjától, de azok lehurrogták, hogy nem gondolkodik pozitívan… No comment. :(
2021. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28


Mesélj még.

2021. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Több nem volt, egyik orvos uncsitesóm kapta még el a munkahelyén, de nem szorult kórházra. Ja, meg a nagybátyám, a felesége tanár, többször vitte haza a diákokról, már rutinosak. Minden alkalommal mindketten pozitívak voltak, nem szelektálta őket sem. De a deltát még nem próbálták.
2021. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!