Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vakcina hosszútávú...

Pfizer vakcina hosszútávú mellékhatásai?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 21:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Azt tudnám, hogy miért nem tud valaki 4 egyforma minőségű képet berakni egy weboldalra.. mert még azt hihetném, hogy pixelesebbek lesznek majd a vérsejtjeim.
2021. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
52%
Csak a Jó Isten tudja. Vagy még Ő sem...
2021. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
64%
Hosszútávon honnan tudnának? Elvileg 2 éve sincs, hogy kifejlesztették... Amúgy nekem 6 napja adták be az első Pfizert azóta néha rámjön egy kis szívfájdalom. Én nem akartam beoltatni magam, de ez a szar rendszer mindenkit ellehetetlenít, hogy jól érezze magát az ember és ne legyen kizárva... Biztos vagyok benne, hogy lesznek hosszútávú hatásai is...
2021. jún. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
54%

"Én nem akartam beoltatni magam, de ez a szar rendszer mindenkit ellehetetlenít, hogy jól érezze magát az ember és ne legyen kizárva.."


Ez nem igaz. Aki nem akarja oltatni magát, az emiatt se oltatja.


Én spec. nem érzem magam kizárva.

2021. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
27%
Hát, akkor majd fogod, ha nem mehetsz sehova nyaralni, se moziba, színházba stb...
2021. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
17%
#15, előtte sem mentem ilyen helyekre.
2021. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
35%
De másnak attól még van élete hogy te nem jársz sehova
2021. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
Olyan helyekre járok ahova nem kell ilyesmi. :) Ennyire egyszerű.
2021. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

“ Aki nem akarja oltatni magát, az emiatt se oltatja”


Ezt írtad! Azért egy átlag ember szokott hébe hóba moziba, színházba, étterembe, kávézóba, szórakozóhelyre járni. Van akinek a munkájához is kell. Személy szerint tervezek nyáron egy balatont, egy horvát és egy görög kiruccanást, oltás nélkül bezárkózhatnák a szobámba ezek helyett.

2021. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ezek nélkül azért bőven el lehet lenni, ezért írtam hogy szomorú ha valaki ezért oltat. Ismerősi körömben pl nincs egyetlen egy ember se aki akármelyik fent említett helyre járkálna, és nem, nem vagyunk ősemberek. :)
2021. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!