Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vakcina hosszútávú...

Pfizer vakcina hosszútávú mellékhatásai?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 21:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

El lehet lenni, csak egyrészt unalmas, másrészt rossz érzés ha minden körülötted lévő járkálhat korlátlanul mindenhova te meg maradj otthon.

Ha meg valakinek a munkája, a megélhetése múlik ezen, az tényleg nem tud mit csinálni.

2021. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Biztos van akiket ez nem zavar, hiszen nincs oltott az ismerősi körben.

Olyat is hallottam hogy olyan munkahelyen ahol követelték az oltást inkább felmondott az illető. Teljesen érthető.

2021. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van pár kivétel akit ez nem zavar, de a legtöbb embert szerintem zavarja hogy nem mehet sehova munkahelyen is fel kell mondania.
2021. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20%
Igen, tényleg nem kellene siránkozni azoknak akik oltatni sem akarnak de mennének. Vagy maradjon otthon mint mi (akár hiszed akár nem van hogy hetekig nem hagyom el az udvart), vagy menjen oltatni, ha már menni akar.
2021. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%

Elmentem oltatni hogy legyen életem, ezt magyarázom, nem siránkozok.

Jó neked ha te hetekig elvagy otthon, de én megbolondulnék.

2021. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25%

Tudom, nekem csak fura hogy valaki annyira "életet" akar élni hogy képes magát beoltatni.


"Jó neked ha te hetekig elvagy otthon, de én megbolondulnék."


Na én meg ha menni kéne akárhova is. :)

2021. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Értem, csak ne mond hogy emiatt senki nem fogja beolttatni magát amikor de; sok embernek fontos annyira a szociális élet hogy inkább oltat mint hogy otthon kuksoljon.
2021. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
33%
Végtelenül szomorú, cukrosbácsi effektus, csak itt nem az van hogy ha beszáll az autóba akkor cukrot kap, hanem ha beoltatja magát akkor mehet bizonyos helyekre.
2021. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
43%
És ki a hibás? Aki nem akar lemondani a cukorról, vagy a cukrosbácsi?
2021. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
58%
Mindkettő, Cukrosbácsik mindig lesznek.
2021. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!