Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Harmadik oltásnak ti is csak...

Harmadik oltásnak ti is csak mRNS alapú oltást vesztek fel? Van aki nem?

Figyelt kérdés
Nekem meg varnom kell, mert 27 eves vagyok alapbetegseg nelkul. Eddig is Pfizert kaptam. Ezutan is kaphatok Pfizert, igaz?

2021. aug. 27. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
73%

És még MINDIG NEM MONDTÁTOK, HOGY mégis


HONNAN veszítek azt, AMIT SENKI SEHOL NEM OLVASHAT.


EZ ELLENTMONDÁSOS.


SEHOL NEM LEHET RÓLA TÁJÉKOZÓDNI, DE TI TUDJÁTOK....

2021. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
80%
Jól van már, nem kell kiabálni, hiszen a kérdést sem értik... :)
2021. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha aki hülye haljon meg a cél, ahhoz nem kell oltás, éppen elég csinálni a MÉGinkább erős és függőséget okozó cigit.
2021. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
37%
31es amit a 27es irt tulzás nem 90százalék sokkal keveebb .nem készült ilyen doksi amit kiadtak a nagy közönségnek. ami tény 2009ben szabadalmaztatták ezt a koronát. 2017ben a mokkában szlávik aki hülyíti most a népet. ugy nyilatkozott hogy nem érti hogy bill bácsi honnan szedi hogy világméretü járvány fenyeget nem linkelem youtubon megtekinthetö. 2020 ben szintén ö a mokkában ugy nyilatkozott hogy gyógyszerkisérlet zajlik a világon de ez senkit sem érdekel.és hogy a 2 éves kisérleti fázisban vagyunk egy nagy lófas.zt. bill bácsi társai több mint egy millió indiai fiatalt tettek meddövé oltásokkal indiában a 2ezres években ki is lett onnan tiltva forever. 2019 ben a volt egy evet 201nevü konferencia amin ö is és anthony fauci is részt vett és szimulálták egy esetlege világjárvány hatásait. 60 millió halottal számoltak .3honapra rá robbantották a bombát kinában ,miért ott? hát mert hát mert a fél világ tartozik kinának és agyon akarták bas.zni a gazdaságát.a pfizer igazgatója családjáva együtt nincs boltva a saját vakcinájával és nem is lesz de azért a népre rákényszeritik. Nem kell konteózni hogy bill bácsi csipszet ültet beléd az hül.yeség nem ö a fökolompos .jelen pillanatban a totális diktatura bevezetése zajlik az emberek jogainak csorbitása törvényileg 2023 ig amikor minden országban jogelenesen kötelezövé fogják tenni az oltást és a zsidó kártyát.apropó zsidók ök sem hitték el hogy a németek kiirtják öket kellenek majd munkásnak .és tessék 6 milliós füstbe ment terv. a pfizeres mellékhatásokról már most rengetek a videó . remélem nem törlik a kommentem. mindenki döntse el hogy oltatja e magát családját vagy sem. vigyázzatok magatokra jó egészséget magyarok.
2021. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
62%

"ami tény 2009ben szabadalmaztatták ezt a koronát"

Miért fogadod el ténynek? Hogyan ellenőrizted, hogy igaz-e?

2021. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
88%

"a pfizer igazgatója családjáva együtt nincs boltva a saját vakcinájával és nem is lesz"

És ezt honnan veszed? Fogod a kezüket másfél éve, hogy folyamatosan képben legyél, azóta nem oltották-e be őket?

2021. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
33%
tessék 36os csak eredeti nyelven találtam meg .remélem tudsz angolul.a saját bevallása alapján .mondjuk ha én ráakarnám sozni a szaromat a népre és se lövetném be magam. csak miután kiderült hogy belehalnak e vagy lebénulnak . https://www.youtube.com/watch?v=f2ZhD-LFFes
2021. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy mit linkelsz 37-es mert falra hányt borsó

Nem értik ennyi

2021. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
16%
jó mindegy nem linkelgetek ha valakit érdekel egy videó keressen rá vagy irjon olyannak aki látta . .amugy sem azt linkeltem szerintem amit akartam a magyar feliratos verziót sajna nem találtam bocs érte.
2021. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
0%

Ez is hasznos volt!

Legalább te megpróbáltad

2021. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!