Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Harmadik oltásnak ti is csak...

Harmadik oltásnak ti is csak mRNS alapú oltást vesztek fel? Van aki nem?

Figyelt kérdés
Nekem meg varnom kell, mert 27 eves vagyok alapbetegseg nelkul. Eddig is Pfizert kaptam. Ezutan is kaphatok Pfizert, igaz?

2021. aug. 27. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:

70.


És ezt X száz éve vagy nem sikerült megvalósítani vagy már X száz éve ez van csak észre sem vették/vesszük?

2023. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
Töndsd el te . én nem győzködök senkit,17 éve figyelem a fejleményeket .Ha te azt hiszed,hogy egy feljett civilizációban élsz az a te bajod.
2023. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Egy fejlett civilizáció nem fegyverkezne meg háborúzna
2023. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
14%

Azt is tudod ,hogy a közép osztály eltörlése a cél a mélysegénység meg a szuper gazdagok ?

Az LMBt a nemek eltörlése és Pedo f legalizálása a cél ?

Hogy az orvosi egyetemeket Rotchild szabadkőművesek hozták létre ,tudod a 25 pontosak akiket írtam.

Tudtad, hogy Magyarországot eladták ,hogy nincsenek jogaink csak annyi amennyit engednek ?

Hogy csak ahhoz van jogod hogy fizesd az adót ?

Hogy 6 országot rohant le az Amerikai illumináti mert nm a kőolajat nem dollárban árulták hanem arányban?

Hogy az egészség ügy szándékosan lett leépítve az oktatással együtt.

Hogy vihova pacsiztak kovid alatt ,hogy új norma ,hogy ez lesz a normális ? (Ez nem jött be nekik mert Trup és Putyin beleköpöt alevesükbe )

17 év alatt amit meg tudtam róluk nem bírnád befogadni, olyan mély a pöcegödör ,hogy épp ésszel nem lehet felfogni.

Igen az Agenda 21 dokumentumban olvastam 2020 ban ,hogy 2022 nyarára gazdasági összeomlását terveztek jé és pont rá 2 évre pont végre is hajtották.

2023. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

Bocs, de szokás szidni a magyar kormányt pedig az pontosan akadályozza ezt a folyamatot....


Akkor most jó a nyugati dekorácia vagy mégis a fityisz jobb?

2023. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Nem a kormányt szídtam már rég ő előttük el lett adva .Van tulaja Mo- nak a Rotchild család szíjjártó folyton kijárat konzultálni velük.
2023. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
De nem kell ezeket elhinned ,csak felvilágosítotalak,hogy ezek nem jóslatok ,hanem szépen kidolgozott tervek ,amiket próbálnak végig vinni. Az Új világrend a cél ! Nyilván ezek tervek nem mindig úgy jön nekik össze ahogy szeretnék főleg az utóbbi időkben. Innentől én lezártam a témát azt gondolsz amit akarsz ......
2023. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!