Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Harmadik oltásnak ti is csak...

Harmadik oltásnak ti is csak mRNS alapú oltást vesztek fel? Van aki nem?

Figyelt kérdés
Nekem meg varnom kell, mert 27 eves vagyok alapbetegseg nelkul. Eddig is Pfizert kaptam. Ezutan is kaphatok Pfizert, igaz?

2021. aug. 27. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:

"Úgy is érdemes."

???

2021. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kaphatsz Pfizert!"

[link]

2021. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:
Szerintem is fake news, hogy nem kaphatok amugy. Tobb ismerosomet is pfizerral oltottak harmadjara.
2021. aug. 31. 12:05
 54/77 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem melyik tévében és melyik doki, de azt mondta, a Pfizer jolly joker, bármelyik után adható harmadiknak.
2021. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
38%
Úgy nem is érdemes.
2021. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!

Neked több, mint valószínű, hogy jelenleg felesleges a harmadik oltás. De, ha kételkednél, méresd meg az antitest szintedet. Valószínűleg jó magas lesz, ami sokáig kitart. Majd, ha erősen lecsökken, akkor kezdj gondolkodni a harmadikon, ami lehet akár Pfizer is, akár kínai. Amúgy, a gyógyszergyárak fejlesztik az oltásaikat, vagyis, ami Pfizer meg a többi jelenleg Mo-on van, valójában még az első variáns ellen készült. Amit jövő januárban adnak be, feltehetőleg már az újabb variánsokra lesz szabva. Már csak ezért is érdemes várni.

2021. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
63%
Én lehetőleg mRNS-t szeretnék harmadik oltásként, miután krónikus beteg 28 évesként nem alakult ki a védettség a Sinopharm után.
2021. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:

Sziasztok van itt valaki ? tavalyról akis konteós ,jós vagyok belinkeltem a tavalyi válaszom 4 és 27-es válaszoló voltam szinte mindenki hülyének nézett .Most mi a véleményetek ?



4/ Mikor fogjátok már fel a vírus lecsenget ! Diktatúrát csinálták a vírusból.


2022 nyárán lesz egy irdatlan nagy gazdasági válság, a covid miatt .


Most akit bele ment a csokba meg a babaváróba szépen kilakoltatják mint a devizásokat rengeteg munka meg fog szűnni .És még sorolhatnám....2009 Ben szabadalmaztátták a vírust 2010 Ben meg volt a covid terv és minden a terv szerint halad .



27/Új világrend a cél .A korona vírus csak arra jó ,hogy bevezessék a globális diktatúrát.



Túlnépesedés van teher vagytok a hatalom nyakán aki szennyezi és öli a földet túl sok húst és vízet fogyaszt.


Nincs rátok szükség a világ 99% vagyona az övék .A papír pénz értéktelen ,nincs rátok szükség.


Úgy döntöttek Új világrend lesz.


A világ 90%ra nincs szükség szerintük.



Idézet tőlük :


"Az idióták kiválasztása tehát magától történik :maguktól mennek a vágóhídra"



Szóval vedd fel az oltást hadd csökkenjen a népesség .


Szijjártó Péter is megmondta ha vége a járványnak jön az új világrend .

2022. aug. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:

#58


Szerintem most már ideje kezeltetni magad.

2023. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:

58:


És eljött a globális diktatúra?


Szerintem minden vissza ált a régibe.


Én is megkaptam a 3 oltást és azóta is várom, hogy mikor hajók már meg.


Papírpénz értéktelen?

Kb 22 éve csak ott használok papírpénzt ahol véletlenül még nem lehet máshogyan fizetni...


Amúgy a papírpénz olyan mint az arany. Nem ér semmit, csak az emberek fejében. Az CSAK PAPÍR. Nem lehet BELŐLE házat építeni, nem lehet megenni, nem lehet meginni. Esetleg feneket törölni lehet vele, de ilyen más volt a második vh után is a pengővel. Az az esti bizonyította már akkor, hogy a papír pénznek konkrétan nincsen értéke.


A bank betétet esetleg "eltűntethetik", a pénzt meg leértékelhetik, tehát azt is semmivé tehetik egy tollvonással. (Utána meg az emberek akinek az agyában annak még van értéke, akkor is azzal üzletelnének egymást közt, de hivatalos helyen kakit sem érnének vele.)


És még egyszer nem nyúlt le tőlem semmit se bank se állam.


És se nem fogyasztok túl sok húst vegetáriánusként (1990 óta...) se nem túl sok vizet, mindenki mondja, hogy több vizet kéne innom, csakhogy nincs kedvem 30 percenként pisilni.


Az idézetet amit írtál, a konteósok találták ki, soha egyetlen nyomát sehol máshol nem lehetett olvasni.


Ha legalább azt mondtátok volna, hogy Putyin szervezte meg a COVID-ot, hogy letörje a nyugat, NATO erejét, de aki végül történik Ukrajnában azt véletlenül sem sikerült megjósolni a konteón egyháznak s még a Szputnyik oltást kapottak is élnek és virulnak.


Ha ennyire konteó hívők vagytok, akkor olyat jósoljatok, ami beválik.


Az oltást már rég nem erőltetik sehol, nem tűnt fel?


Kb minden megy ahogy 2019 előtt.

2023. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!