Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgynevezett "vírustagadók" és...

Úgynevezett "vírustagadók" és "járványszkeptikusok" titeket konkrétan milyen információ(k) juttatott oda, hogy elkezdjetek kételkedni a covid járvány súlyosságában vagy a létezésében?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok igazán kíváncsi vagyok kinek mitől lett eltérő álláspontja a többségi állásponttól, mikor és miért, esetleg kinek a hatására jutott más véleményre, köszönöm ha válaszoltok.

2021. szept. 20. 18:35
1 2 3 4 5 6
 11/57 Cubina ***** válasza:
92%

2019 decemberében az összes ismerősöm elkapta ilyen-olyan tünetekkel, csak mivel hivatalosan még nem volt itt, ezért mindenki influenzának gondolta. A sürgősségi osztály előtt kígyózó sor állt, mindenki lázas volt, nehezen lélegzett, minden bajuk volt. Egy barátnőm kétoldali tüdőgyulladást kapott, előtte volt egy bakteriális fertőzése, ami a tüdejére ment, valószínűleg ezért kínozta meg jobban a betegség.

Rajtam két napos lázzal ment át, más tünetem nem volt, nem is értettem mi bajom lehet, ami csak lázzal jár.


A kb. 100 ember közül a környezetemben, akiről biztosan tudom hogy elkapta, senki sem halt meg. Tehát a vírus létezésében nem kételkedem (az eredetében igen), viszont egyáltalán nem olyan halálos, mint ahogy elhitetni próbálják. Szerintem ez már 2020 elejére átment a teljes lakosságon így-vagy úgy, sokan észre se vették, még az elején mondta is Cecike, hogy a lakosság több mint 80%-án tünet nélkül megy át. Akiket megviselt (különböző betegségekben szenvedők/idősek), azokat a sima influenza is megviseli, sőt rengetegen bele is halnak, de az persze nem baj.


Másfél éve tart ez a vírus (állítólag), nyáron szabadságra megy, ráfogják hogy a meleg miatt, de más országokban a melegben is tombol (állítólag), szóval nincs benne semmi logika. Ha annyira halálos és veszélyes lenne, mint ahogy mondják, akkor az utóbbi másfél év alatt (valójában lassan két év alatt) kihalt volna a lakosság. Összesen 30 ezer ember halt meg covidban, amibe azokat is beleszámolták, akik más betegségbe haltak meg, de mivel pozitívat mutatott a covid-19 kimutatására alkalmatlan PCR teszt, ezért covid halottnak nyilvánították őket. Amikor Kary B. Mullis kifejlesztette a PCR tesztet (1985-ben), még sehol se volt a covid, ez a teszt nem ennek a vírusnak a kimutatására lett kalibrálva.

Én rákos beteg voltam, az orvosom szerint sürgősen műteni kellett, de a felső vezetés a koronára hivatkozva elhalasztotta a műtétemet annak ellenére, hogy a hivatalos kommunikáció szerint a daganatos műtéteket kötelező volt elvégezni. Azt mondta az orvosom, hogy nem férek be, mert tele van a kórház koronásokkal.

Könyörgő levelet írtam a kórház igazgatójának, hogy műtsenek meg, mert kis híján elvéreztem, napi 6 görcsoldó ellenére iszonyatos görcsöktől fetrengtem és öngyilkos gondolataim voltak.

A könyörgésem hatott, és mégis megműtöttek, majdnem 6 órás komplikált műtét volt. Még egyágyas VIP szobát is kaptam ingyen, és a legjobb orvost osztották ki a műtétemre.

A vicces az egészben, hogy az ott töltött 4 nap alatt az egész kórház kongott az ürességtől, az osztályon rajtam kívül összesen 3! beteg feküdt.

Sehol egy koronás, sehol a túlhajszolt orvosok, mindenki tök nyugodt volt, a nővérek kávéztak, csevegtek, semmi dolguk nem volt az üres kórházban. Mászkáltam az egész épületben, olyan kihalt volt, mint egy szellemtanya.

És ezért haltam volna meg, ha hagyom magam félretenni. Ha nem könyörögtem volna ki a műtétet, sose tudom meg hogy egyáltalán nem volt tele covidosokkal a kórház. Szépen átvertek. Hogy miért? Azt döntse el mindenki maga. Mások sajnos nem voltak ilyen szerencsések, mint én.


Így hirtelen ennyi jutott eszembe, az infókat nem a netről szedtem össze. Senki nem volt rám hatással, egyszerűen a tények és a józan paraszti ész vezérel. Már a legelején gyanús volt az egész felhajtás, amikor még nem voltak konteók/oltásellenesek/vírusnak ellentmondó hírek, vakcina még sehol nem is volt.

2021. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ 11-es, a kórházi élményed elég érdekes. Mármint, hogy kongott az ürességtől és a dolgozók csak szambázgattak.
2021. szept. 23. 16:36
 13/57 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekes, hogy mindent be lehetett zárni, de a dohány boltok elött kígyózó sor állt, amikor (állítólag) egy olyan vírus terjed, ami elsősorban légzöszervi megbetegedést okoz. Magasról szarnak a döntéshozók a mi egészségünkre.
2021. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
24%
A dohányboltok azért maradtak nyitva, hogy a sok narkós (a dohányzás is narkó) ne zakkanjon meg attól, hogy nem csak a világjárvány nyomasztja, hanem még az elvonási tünetek is.
2021. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
20%
14 ez remekül hangzik, de ilyen alapon semmit nem kellett volna bezárni. Annyira utálom ezt a kettős mércés demagogiát, amit nyomtok: ha ez, meg ha az nem lett volna...
2021. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
18%

"ilyen alapon semmit nem kellett volna bezárni"

Pl. a játékboltokat se, mert oda is narkósok járnak, akik ugyanolyan arányban vannak a társadalomban, mint a bagósok? Vagy hogy érted ezt?

2021. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
25%
16 ennek a kérdésnek ugorj neki újra. Ha az a szempont, hogy az emberek ne zakkanjanak meg, akkor ilyen alapon semmit nem kellett volna bezárni
2021. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
23%

De az senkinek sem okozott elvonási tüneteket, hogy nem vehetett plüssmacikat hónapokig, ezért merték bezárni a játékboltokat.

Az viszont nagyon sokaknak okozott volna elvonási tüneteket, ha cigarettát nem vehetett volna hónapokig.

Megvan már, hogy mi a különbség?

2021. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
71%
Jaja, értem. De akkor döntsük már el, hogy itt egy halálos világ járvány van, és mindenkinek áldozatot kell hoznia, vagy bohóckodunk.
2021. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
12%
Mindenkinek áldozatot kell hoznia, de ha a dohányosoktól megvonták volna a nikotint is (nem pedig csak azokat a dolgokat, amiket mindenki mástól is megvontak, pl. a plüssmacikat), akkor még nagyobb nyomás nehezedett volna az egészségügyre, mert akkor a nikotinmegvonási tüneteseket is el kellett volna látniuk, akik pedig baromi sokan vannak.
2021. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!