Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgynevezett "vírustagadók" és...

Úgynevezett "vírustagadók" és "járványszkeptikusok" titeket konkrétan milyen információ(k) juttatott oda, hogy elkezdjetek kételkedni a covid járvány súlyosságában vagy a létezésében?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok igazán kíváncsi vagyok kinek mitől lett eltérő álláspontja a többségi állásponttól, mikor és miért, esetleg kinek a hatására jutott más véleményre, köszönöm ha válaszoltok.

2021. szept. 20. 18:35
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
36%

"ideologizálod a saját dolgaid"

Milyen saját dolgaim? Az intézkedésekről beszélek, hogy mi értelmük volt, hátha egyesek nincsenek tisztában vele.


"bármibe bele tudtok bármit magyarázni"

Nem bármibe magyarázok bele bármit, hanem elmagyarázom valamiről, hogy miért volt értelmes intézkedés - te meg csak úgy kijelented a piedesztálról, nulla érveléssel, hogy értelmetlen volt "az összes".

2021. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
68%
31 mint mondtam, nem szeretnélek meggyőzni, nem az iskolában vagyunk, hogy kihúztam a tételt, mondani kell valamit. Jogom van a véleményemhez, ússz tovább
2021. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
11%

"Jogom van a véleményemhez"

Jogod van ahhoz is, hogy megtartsd magadnak. Ha nem, akkor meg itt bárkinek pont ugyanannyi joga van hozzá, hogy cáfolja a hülyeségeket, amiket állítasz.

2021. szept. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
83%

Az állandó fertőtlenítés nem jó, a saját védekező rendszert károsítja. Én sehol nem láttam, hogy a boltoknál ellenőrizték volna.

Ha külön-külön nézzük az intézkedéseket, a valóságtól függetlenül, akkor találhatunk benne látszólag logikát, viszont összességében értelmüket vesztik. Döntésképtelen hülyének nézik az embereket, ezért komolytalan az egész. Olyan, mintha mondjuk szeptember 20-tól kötelező lenne az utcán kabátot viselni, nehogy megfázzunk. És ettől a naptól kabát kell, akár 5 fok van, akár 25.

Aki valóban döntésképtelen hülye, az ezt nem veszi észre és szorgalmasan fertőtlenít, hordja a maszkot, nem megy ki 8 után az utcára, egyedül az erdőben is maszkot vesz, megy oltatni, stb.

Az intézkedések ezen formái nem mentettek volna meg, ha tényleg valami komoly járvány lett volna. A semmi ellen jó kis bohócműsort lehetett csinálni velük.

2021. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
64%
33 vagy megtartom vagy nem, az én dolgom. A cáfolat önmagad szórakoztatása, mert engem nem igazán érdekel...
2021. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
17%

"Aki valóban döntésképtelen hülye, az ... megy oltatni, stb.

Az intézkedések ezen formái nem mentettek volna meg, ha tényleg valami komoly járvány lett volna. A semmi ellen jó kis bohócműsort lehetett csinálni velük."

Azért az egyedül az erdőben maszk meg az oltás között elég nagy különbség van, nem venném őket egy kalap alá. És épp elég komoly járvány volt - pont amiatt nem lett még komolyabb, hogy a nagy többség betartotta a korlátozó intézkedéseket, és ment, beoltatta magát.

2021. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
64%
36 ha a nagyapámnak villanyszedöje lett volna, akkor meg troli lett volna... Ezeket a "mi lett volna, ha" fantazmagoriákat idögéppel vagy párhuzamos univerzumban tesztelted? Esetleg meg tudnád mondani, mi lesz holnap? Sokat segítenél...
2021. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
11%
Volt már elég járvány az orvostudomány történetében ahhoz, hogy tudni lehessen, mi lett volna, ha, épp ezért kezdett el az egész világ azon dolgozni, hogy minél hamarabb legyen oltás.
2021. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
80%
38 arra az oltásra gondolsz, amivel minden létező protokollt megszegtek? Mondjál már nekem még egy olyan oltást, amivel járvány időszakban oltottak, és kell belőle 3-4 évente...
2021. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
10%

"arra az oltásra gondolsz, amivel minden létező protokollt megszegtek?"

Nem. Arra az oltásra gondolok, ami olyan fontos és sürgős volt, hogy az egész világ hajlandó volt lerövidíteni a körülötte levő bürokráciát, hogy hamarabb lehessen engedélyeztetni.

2021. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!