Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgynevezett "vírustagadók" és...

Úgynevezett "vírustagadók" és "járványszkeptikusok" titeket konkrétan milyen információ(k) juttatott oda, hogy elkezdjetek kételkedni a covid járvány súlyosságában vagy a létezésében?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok igazán kíváncsi vagyok kinek mitől lett eltérő álláspontja a többségi állásponttól, mikor és miért, esetleg kinek a hatására jutott más véleményre, köszönöm ha válaszoltok.

2021. szept. 20. 18:35
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
26%
40 okok, még mindig várom a példákat demagógia istene...
2021. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
13%
40 még mindig várom
2021. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
86%

A legujabb jozan esznek ellent mondo csoda intezkedes, amivel legutobb talalkoztam, az a kosarlabda csapatokat erinti. Kezdik a sportot is ellehetetleniteni.

Megyei bajnoksag, felnott. A kovetkezo intezkedesek vannak, lepnek eletbe: a biroknak kotelezo az oltas. A jatekosoknak kitelezo az igazolvany, vagy a ket napnal nem regebbi PCR teszt. Aki nem rendelkezik negativ teszttel vagy oltassal, az bent sem lehet az epuletben. Nezoknel szinten problemat okoz a kartya hianya. Ezzel szemben, az asztalszemelyzetnek, akik a jegyzokonyvezest intezik meccs kozben, nem kell semmi. :D

2021. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
74%
Fokozatosan vezetik be az intézkedéseket. Egyelőre itt tartanak.
2021. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
89%

43-as! Ilyenekre gondolok én is, amikor azt mondom, hogy értelmetlen látszat intézkedésekről van szó.

Itt ahol lakom, van egy tér, a közepén lekerítettek egy kis területet, ahova csak védettségi igazolvánnyal lehet bemenni. 1 m magas ráccsal van körbekerítve, kívül bárki állhat. Mondhatnám, hogy nevetséges, de sajnos inkább siralmas a helyzet.

2021. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tavasszal bezárták a kültéri futópályát, ahol sosem láttam 3 embernél többet futni egy időben, és a játszóteret, ahol szintén alig szokott lenni pár ember, jellemzően 1-2 felnőtt és a gyerekeik, akik együtt járnak a helyi óvodába. Csendes külvárosban lakom, itt nincs nagy élet. A kis fiókkönyvtár is hónapokig be volt zárva, pedig nagyon kevesen látogatják. Utána nyár elején csak védettségi igazolvánnyal lehetett bemenni. Amikor vittünk vissza könyveket, bent volt az egy darab könyvtáros, más senki, a gyerekeim bemehettek, én nem.
2021. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
14%

"Nálunk tavasszal bezárták a kültéri futópályát, ahol sosem láttam 3 embernél többet futni egy időben"

Legközelebb valasszatok olyan képviselőket, akik ismerik a varost.

2021. szept. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
47-es! Te melyik országban élsz? Csak azért kérdezem, mert Magyarországon minden sportlétesítményt lezártak a hétköznapi emberek számára.
2021. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

43 vagyok.

Egyebkent meg hozza tennem, hogy nem kell azert mindent elhinni, amit a media elenk tol. Augusztusban voltunk kint az osztrakoknal nyaralni. A hataron se oda se vissza kutya nem szolt hozzank, rank se neztek. Karintiaban voltunk, az oltassal, kartyaval senki nem foglalkozott. Egy-ket helyen kellett maszk, de nem tudtuk kovetni, valamelyik boltba kellett valamelyikbe nem, egyik benzinkuton kellett, masikon nem. Nekem nincs oltasom, igy negativ teszttel flangaltam, ketto helyen kertek el a 6 nap alatt, amikor elkertek mar napok ota le volt jarva. Nem erdekelt senkit.

2021. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon minden sportlétesítményt lezártak a hétköznapi emberek számára."


Abból, hogy

"Nálunk tavasszal bezárták a kültéri futópályát, ahol sosem láttam 3 embernél többet futni egy időben",

úgy vettem ki, hogy akkor történhetett, amikor már az önkormányzatokra volt bízva, hogy mit zárnak be meg mit nem, hiszen amikor országosan minden sportlétesítményt lezártak, akkor nyilván nem az ő futópályájuk körül forgott a világ: egyszerűen lezárták az összeset anélkül, hogy előbb egyesével ellenőrizték volna mindnek a kihasználtságát, mert így volt hatékonyabb az intézkedés.

2021. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!