Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgynevezett "vírustagadók" és...

Úgynevezett "vírustagadók" és "járványszkeptikusok" titeket konkrétan milyen információ(k) juttatott oda, hogy elkezdjetek kételkedni a covid járvány súlyosságában vagy a létezésében?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok igazán kíváncsi vagyok kinek mitől lett eltérő álláspontja a többségi állásponttól, mikor és miért, esetleg kinek a hatására jutott más véleményre, köszönöm ha válaszoltok.

2021. szept. 20. 18:35
1 2 3 4 5 6
 21/57 Cubina ***** válasza:
74%

Az még kimaradt, hogy az elmúlt másfél év egymásnak teljesen ellentmondó, logikátlan intézkedései még jobban megerősítették a gyanúmat, hogy nem az a valóság, amit kommunikálnak a nép felé. Számos virológus kijelentette, hogy "Oltatsz, vagy meghalsz", ami azt a hamis képzetet közvetíti az embereknek, hogy ha nem oltatnak, mindenképp meghalnak. Egy másik magyar virológus azt mondta, hogy az oltatlanok vagy elmennek remetének egy erdőbe, vagy kihalnak. Egy olasz virológus szerint az oltatlanok a patkányokhoz hasonlítanak. Szerintük az oltatlanok kerülnek csak kórházba, ők a felelőtlen tömeggyilkosok. Ennek pont az ellenkezőjét hallottam mentősöktől, szerintük a harmadik hullámot az oltottak kreálták. Én egyetlen olyan oltatlant sem ismerek, aki kórházba került volna, oltottakról viszont tudok, akik járják az orvosokat, kórházakat. A szomszéd 75 éves hölgy és 40 éves lánya megkapta ugyanazon a napon az oltást, a néni az oltás után két nappal halt meg, a lánya pedig a következő napon.


Ha a vírus annyira veszélyes/halálos lenne, nem lenne összekeverhető a sima náthával (nem kérdeznék itt is sokan, hogy most vajon covidos vagy náthás), nem kéne hozzá a (haszontalan) PCR teszt, hogy kimutassák, mert nyilvánvalóak lennének a tünetek, és nem lenne szükség az oltás beadásához zsarolásra, fenyegetésre, buzdításra, kötelezővé tételre, mert az emberek maguktól rohannának oltatni magukat, hiszen látnák hogy mindenki hullik, mint a legyek.

A PCR tesztben azt sem értem, hogy itt nálunk miért nyúlnak a pálcával ütközésig az ember agyáig/nyelőcsövéig az orrán/száján keresztül. Más országokban csak a nyelv alá kotornak egy kicsit, nem nyúlkálnak fel az agyig/tüdőig.

11-es voltam.

2021. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
13%

"Ha a vírus annyira veszélyes/halálos lenne, nem lenne összekeverhető a sima náthával (nem kérdeznék itt is sokan, hogy most vajon covidos vagy náthás), nem kéne hozzá a (haszontalan) PCR teszt, hogy kimutassák, mert nyilvánvalóak lennének a tünetek"

A tünetek nyilvánvalóak - mint ahogy sok más betegség tünetei is nyilvánvalóak.


Az viszont, hogy nyilvánvaló egy tünet, vagyis egyértelműen tapasztalható, még nem jelenti azt, hogy csak és kizárólag a tünet megléte alapján, mindenféle laborvizsgálat nélkül megállapítható, hogy több szóba jöhető betegség közül épp melyikről van szó az adott ember esetében. Arról pl. nem hallottál még, hogy a fejfájás mennyi minden betegségnek lehet tünete? Lehet kiszáradás tünete, lehet influenza tünete, agydaganat tünete, stressz tünete, magas vérnyomás tünete, meg még millió másé. Ugyanígy a köhögés is lehet covid tünete is meg nátha tünete is. Mi ebben a nagyon furcsa?



, és nem lenne szükség az oltás beadásához zsarolásra, fenyegetésre, buzdításra, kötelezővé tételre, mert az emberek maguktól rohannának oltatni magukat, hiszen látnák hogy mindenki hullik, mint a legyek.


A PCR tesztben azt sem értem, hogy itt nálunk miért nyúlnak a pálcával ütközésig az ember agyáig/nyelőcsövéig az orrán/száján keresztül. Más országokban csak a nyelv alá kotornak egy kicsit, nem nyúlkálnak fel az agyig/tüdőig."

2021. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
82%
Én főleg a nevetséges, józan észnek ellentmondó intézkedések miatt kezdtem kételkedni a vírus veszélyességében. Aztán lett egy pozitív ellenanyag tesztem, tehát valamikor átestem a fertőzésen úgy, semmit nem vettem észre belőle.
2021. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
11%

"a nevetséges, józan észnek ellentmondó intézkedések miatt"

Például?

2021. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
80%

24-es!

Az összes intézkedés ilyen.

2021. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 Cubina ***** válasza:
77%
25-ös: Így igaz!
2021. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
12%
Az összes, aha. Abban pl. mi mond ellent a józan észnek, hogy amikor bemész egy boltba, legyen kitéve kézfertőtlenítő?
2021. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
81%

27-es! Önmagában a boltban kitett kézfertőtlenítő nem rossz dolog. (Most tekintsünk el attól, hogy a covidot nem tartom veszélyesnek és eddig a legnagyobb influenza szezonban sem volt semmi fertőtlenítés)

Szóval lehetne fertőtleníteni a boltban, viszont ez nem volt komoly intézkedés, senki nem ellenőrizte. Aki vásárlás közben a szájához nyúlt, orrot fújt, stb, az el is vesztette a fertőtlenítés hatását. Többször láttam olyat is, hogy a kocsiban ülő gyerek szájából kiszedett zöldséget, gyümölcsöt, visszatették a többi közé. Tehát a boltban kitett fertőtlenítő így önmagában szinte semmit nem számít.

2021. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
18%

"senki nem ellenőrizte"

De igen.


"Aki vásárlás közben a szájához nyúlt, orrot fújt, stb, az el is vesztette a fertőtlenítés hatását"

A bejáratnál kitett fertőtlenítőnek viszont olyan hatása is volt, hogy egy csomóan nem nyúltak a szájukhoz, orrukhoz még akkor sem, ha volt ilyen ötletük vásárlás közben; meg olyan hatása is volt, hogy ha valaki a fertőtlenítés után nyúlt a szájához, orrához, akkor nem vitt be vírust a szervezetébe, hiszen fertőtlenítve volt a keze; meg olyan hatása is volt, hogy nem csak akkor és ott fertőtlenítették az emberek a kezüket, hanem ez az intézkedés is hozzájárult, hogy megtanulják, bárhol vannak, jól teszik, ha gyakran fertőtlenítik - tehát volt jó hatása. Nyilván ez az egyetlen intézkedés nem tudta megakadályozni a vírus terjedését, de valamennyivel ez is hozzájárult a görbe ellaposításához - akárcsak az összes többi intézkedés: egyik sem önmagában volt világmegváltó, pont ezért volt sokféle intézkedés.

2021. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
68%

29 ideologizálod a saját dolgaid... önmagában ez nem probléma, csak hagynál már minket békén. :)

Ta b@szki bármibe bele tudtok bármit magyarázni, én ezt el nem hiszem... Javult valamelyest a higénia, igen, remek. Mindennek van hatása, meg ellenhatása, ez már csak ilyen... Jah, érveket azért nem hozok, mert nem szeretnélek semmiről meggyőzni, még irigylem is ezt a naív együgyűséget.

2021. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!