Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Komolyan visszakarják hozni a...

Komolyan visszakarják hozni a maszkviselést ennyi oltott után?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon de nagyon elegem lenni.....

2021. okt. 15. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan.

"Ennyi oltott", az alig valamivel több a minden második embernél.

2021. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
43%
Minden influenza szezonba bevezetném, tavaly speciel ez miatt nem is volt. Bár nyilván van olyan, aki szerint ez is kamu, meg minden kamu, csak amit ők hisznek, az nem
2021. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
58%

Vannak olyan orszagok ahol mar tizen x eve hordjak a szmog miatt. Ott nincs siras miatta.

En mar egy ideje hordom, amig utcan nem kotelezik nem erint.

Nem vagyok oltott, a koronavirus konnyen at ment rajtam (eddig, szerencsere) de baromira nem szeretek torokgyulladassal dolgozni (csak muszaj) es ettol egy eve megvedett a maszk.

2021. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig csak annyit olvastam, hogy a főváros kérvényezte, hogy hozzák vissza, vagy ha nem akarják akkor had döntsenek a kerületek róla egyénileg.
2021. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 A kérdező kommentje:
Háháhá,hát nem,ugyanis nem véd semmitől,ugyanis Viktor szerint nem véd a maszk... :D
2021. okt. 15. 23:04
 6/101 anonim ***** válasza:
65%

Azokban az országokban ahol eddig is maszkoztak már rég átsöpört rajtuk a 4. hullám is.

Az, hogy nem véd az nem kérdés. Most már ideje lenne az emberek egészségi állapotát vissza hozni a régi szintre. Az emberek többségének már van oltása, mostmár hagyjanak élni, nem kell a penészes maszk.

2021. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
45%

Én nem bánnám, ha bevezetnék.


1.

Körülöttünk egy rakás országban most is kötelező legalább zárt terekben. Most voltam Szlovákiában, kötelező volt.


2.

De igen, védi a viselőjét is. Különben miért használnák olyanok, akiknek valamilyen kezelés miatt jelentősen legyengítik az immunrendszerét?


3.

Ázsiában sok helyen hordják évtizedek óta. Hordja az is, aki épp beteg.


4.

Nekem elegem van abból, hogy 1-2 havonta elkapok valamit, amit 2 hétig tart. Mielőtt jönne a sok vasember: a környezetemben a legtöbb ember szintén ilyen gyakran kap el valamit. Jó, másoknál ált nem 2 hét.


+

Azt fullasztja, akit pszichésen zavar vagy orrpolipja van vagy enyhe asztmája vagy egyéb hasonló.

2021. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
55%

“ nem kell a penészes maszk.”


Fuh, nálad komoly bajok lehetnek, ha penészes maszkot hordtál.

2021. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
85%
Csak szólok, hogy Nyugat-Európában soha nem is törölték el. Pedig ott arányosan több oltott van.
2021. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
67%

9: Hollandiában csak a tömegközlekedésen és a reptereken kell.


Nem értem azokat, akik avval jönnek, hogy Ázsiában vakahol évtizedek óta viselik. Ti vágynátok arra, hogy itt is ez legyen? Símán elfogadnátok, hogy állandó jelleggel, egész évben viselni kelljen?

2021. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!