Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Komolyan visszakarják hozni a...

Komolyan visszakarják hozni a maszkviselést ennyi oltott után?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon de nagyon elegem lenni.....

2021. okt. 15. 21:50
 51/101 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy be vagy oltva nem azt jelenti, hogy nem halsz bele. Ezt jòl bemagyarázták neked is.Ez egy igazi propaga duma. Az, hogy be vagy oltva, csak annyit jelent, semmit nem jelent
2021. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
21%

#47


Szerintem elég egyértelmű, hogy ha valaki az orrát törölgeti meg köhög, hogy annak vmi baja van.

Csak ez magyarisztán . Itt mindenki mindenhez ért. Az öndiagnozishoz leginkább. De a legjobban ahhoz ért hogy legyen önző és bunkó.

"Nem veszem fel a maszkot..nem veszem fel...brühühü..istenem, a jogaim...megfulladok...en egészséges vagyok...különben is átmenet rajtam kettőt tusszentettem pedig direkt nyakon köptek..." na, ez magyarisztán. Ostoba, tanulatlan, majmoló, önző birkák csordája.

2021. okt. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
17%

Nem fogjak vissza hozni. Nyugi.

Az orvosok szerint kellene, a politikusok szerint nem kell.


Itt mindenki jobban ért más szakmájához.


Igy nem lesz újra kötelező. Az a cél, hogy minnel több beteg legyen, mivel az oltás sem kötelező, meg a maszk sem. Majd talán akkor lesz valami intézkedés, akármi, amikor az orvosok megint könyörögni fognak, vagy újra segítséget kérnek a weboldalukon, hírdetésekben, mert nincs elég ápoló.

De legalább lesz egy csomó munkahely. Lehet majd menni segíteni. Remélem leginkabb azok jelentkeznek majd🤭, akik most azzal hencegnek, hogy kettő köhintéssel megúszták , tehát nem kell sem maszk, sem oltás, es amugy is kamu. Ők az igazi immunrendszer terminátorok. Igy nekik nem jelenthet gondok egy fertőző részleg. Nagyon szerencsések vagyunk, hogy vannak közöttünk ilyen igazi önzetlen hősök.


Semmi pánik. Nem lesz maszk.🥳

2021. okt. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
33%

#32


Én epp beteg vagyok. Érdekes módon sem tavaly sem előtte nem voltam. Mert kötelező volt a maszk , legalábbis belteren. A koronavírus megjelenése előtt minden evben legalább kétszer betegek voltunk párommal. Amig kötelező volt a maszk nem voltunk egyszer sem. Most, hogy ujra nem kell, megint betegek lettünk.

Aki azt mondja, hogy nem er semmit a maszk, az vagy ahhoz is hülye, hogy normálisan viselje (hozzányul, orra alatt hordja, retkesen hordja stb.) vagy a jogait hangoztatva habzó szájjal tiltakozik ellene, mert annyira önző és ostoba, hogy senki es semmi más nem erdekli. Ez rendben is van. Mindenki foglalkozzon magával. Senkit sem érdekel az, hogy ki mikor fekszik a busz alá. Engem sem. Egészen addig, amíg nem ránt engem is magával az ostobasága, vagy önzése miatt.

Most a politikusok ugy döntöttek nem kell maszk (ugye, ehhez ők értenek igazán..🤫), oké. Az oltas se kötelező nekünk. Oké.

Remeljuk igy is marad. Bár kétlem.

2021. okt. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
78%
#53 ha amúgy is kamu, akkor miért kellene menni segíteni? ;)
2021. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
60%

" Ennyi oltott"

Ugyan úgy fertőznek mint a nem oltottak.

Akkor mivan???

2021. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
38%
Mikor érti már meg a sok birka, hogy aki oltott, az nem fertőz UGYANÚGY, mint egy nem oltott (biologiai alapjainak nem ártana utánaolvasni).
2021. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
14%

#55


En nem mondom hogy kamu. Azok mondják hogy kamu, akik szerint nincs járvány, nincs vírus (esetleg mert rajtuk átment), ezert nem kell maszk, nem kell oltás.

Irónia?

2021. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
69%

Nemrégiben feltettem itt egy kérdést, hogy korona vagy influenza volt a bajom az emberek szerint.


Leírtam, hogy kb. másfél hétig tartó fejfájás láz, íz- és szaglás elvesztése, szédülés, stb.


A legtöbb szavazatot az kapta, hogy a covid-19 valamelyik újabb mutánsa (3-4. Hullám) okozta a betegségemet.


Az egészben csak az a vicc, hogy ez 2017-ben történt :)

2021. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
17%
#58 akkor másképp fogalmazok, mert így nem ment át. Nem fognak menni, mert kamunak tartják ezért nincs is rá szükség. Így már vilagos?
2021. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!